1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

ps motoru acil yardım lütfen hocam

Başlığı 'Kendin Yap-Kendiniz DIY Yapabilirsiniz' kategorisinde turann tarafından 21 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. turann

turann

Yer:
    sivas
    İsim:
    turan belde
    Selam arkadaşlar öncelikle bu siteye emeği geçenlere teşekürler.

Benim sizlere bir sorum olacak üstatların izniyle bende bir ps yapımına karar verdim özkan beyin de çabasıyla kısmetse istanbuldan pleksi boru alacağım malum sivasta bulmam imkansız.
    ve sonunda ps yapımına başlayacağım
    ps motorunu 3000 yada 4000 düşünüyorum
    yalnız ps motoru alacağım onlinesite bulamadım temel hocam siz bilirsiniz ps motorunu nereden bulabilirim

(temel hocam psk 2500 yerine alacağın 5000 lik motor var ya onun aynısını nereden bulabilirim ve ne kadara mal olur)

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Psk yerine kullanmak istedıgim motoru Özkan elden getirdi kullanıyor şu anda. Ben de henüz karar vermedım nerden alacağıma. Pleksi konusunda uygun yeri Özkan bulmuş ve bizden daha uygun fiyata mal etmişti. Toplu alınca bütün boru almak zorunda kalmıştık. Sen parça alırsan cok daha uyguna gelecektır.

Karaköy Perşembe pazarından pleksileri alabilirsin.

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Temel abi; K.köyde bu borular parça halinde bulunabiliyormuymuş ? saat:gif

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    O zaman Kadıköy'e bakar arkadaşımız. Sen var dedikten sonra vardır.

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Ben var demedim abi. Sordum parça varmıdır diye.:) Bildiğim kadarıyla parça bulunmuyordu.

Sayfayı Paylaş