1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ps Motoru Modifiye Curve 9 Öneri

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde ersin tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. ersin

ersin

Yer:
    Elazığ
    İsim:
    yalçın
    Selam beyler,

Kulandığım curve 9 ps motoru sp 4000 modifiye olur mu? Eheim 1260

Motorlar bunlar.

Ekli Dosyalar:

2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Motor yönleri aynı ps gövdesine ve gövde içerisindeki hava odası bağlantı deliklerine uyarsa olur. Niye moda gerek duydunuz?

3. ersin

ersin

Yer:
    Elazığ
    İsim:
    yalçın
    SP 4000 sanki zamanda debi düşürüyor. Toplamada da sıkıntı var.

4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Temizlik yapılıyor mu rutin olarak, çin malı motorlar üstünde yazan değerin biraz daha altında debi ile çalışır. Ama önceki seri motorlara göre sıfır ses ve yarı enerji tüketimi ile çalışıyor artı olarakta arıza yapmıyor. Öncelikle yem, suya el değmesi, katkı girilmesi vs gibi durumlarda ps dengesiz olarak çalışır aynı zamanda temizlik rutin olarak yapılmalı. Bence boşa masraf ve zaman kaybı olur değişim ve modifiye. Ha ileride sps vs bakacağım bol balık vs olacak diyorsanız zaten ps te bir adım level atlamanızı tavsiye ederim, hem bu satılır hemde üstüne almak istediğiniz motorun parası ilave edilir bir üst segment ps in parasının bir kısmı çıkarılmış olur.

5. ersin

ersin

Yer:
    Elazığ
    İsim:
    yalçın
    Ben debi olarak 22 de çalıştırıyorum resmi sitesi 27 diyor kımı yer 11 nasıl ıs veysel hocam
    kaçta tafsiye edersin

6. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Su derinliği genelde bu ps için 25 cm dir. Ben curve 7 sini 25 cm çalıştırıyordum hiç bir sıkıntı yaşamadım.

ersin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş