1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

PS Seçimi-Bubble King DC 250

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Archangel tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Archangel

Archangel

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kerem m
    Skimz - SM201 Monzter kullanıyorum şu an fakat müren ve anemonlar nedeniyle neredeyse her gün karides girmem gerektiği için sisteme ve canlı yükünü yüksek tutmak istediğim için biraz daha güçlü bir ps'ye geçsem mi diye düşünüyorum.Şu an aklımda Bubble King Double Cone 250 var.Nasıl bir seçim sizce ya da alternatif olarak neler önerirsiniz?Kullananlardan da yorum alabilirsem çok sevinirim.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Düşüncen de güzel olabilir ama araştırma içindeysen Protein skimmer modelleri kategrosine göz atabilirsin. Buuble blaster motorlu Reef octopus modelleri, Bubble king modelleri, Atb modelleri de hedefine uygun süzücüler.

sinsitilki bunu beğendi.
  3. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Ben 90*50*50 ebatındaki tankımda kullanıyorum, çokda memnunum.Ses yok denecek kadar az.

sinsitilki bunu beğendi.
  4. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    "Usta sıfırı pahalı, 2. el alırım" dersen; alma derim.
    "Sıfır alacağım" dersen; çok pahalı derim :D
    Hak etme mevzusu ayrı bir hikaye. Kim neyi hak ediyor, yaşadıklarımız bize mübah mı, orasını Allah bilir. Ama iyi düşün derim.
    Benim hanım, hobiye bağlılığımdan dolayı bana bir Bubble King hediye edecekti, heves de ettim ama son anda vazgeçirdim.
    Hayır illa alacağım dersen, telefon numaram sende var. Bir ara görüşelim ;)

Ayrıca ekleme yapacak olursam; bana öyle geliyor ki, devran dönüyor. Bubble King'ler de tıpkı Tunze gibi ucuzlamak zorunda kalacak.
    Eğer wp ler piyasaya girmeseydi, tunze yeni yaptığı 6020 ve 6040 gibi modelleri 30 ve 100 euro'dan değil, 70 ve 250 euro'dan piyasaya sokardı.
    Her şey geçici biliyorum, hevesler de öyle. Beklemeyle de olmuyor. Yalnız Bubble King'in de gün gelecek ucuzlamak zorunda kalacağı kanaatindeyim.
    Zaten Alman satış sitelerini takip ederseniz, Royal exclusiv ürünlerinde her hafta birkaç üründe %20 civarı indirim yapıyorlar.
    Çünkü dünya piyasasına muazzam ürünler girmeye başladı artık. Hele ki ATB ve Abyzz ortaklığı söz konusu ki, bu yüksek litrajlı Bubble King'lerin muazzam fiyatlarını rafa kaldırır. Daha alt hacimlerde ise Nyos cart curt geliyor. Tabii benim söylediklerim fantezi de olabilir. Ama ama ve son olarak ama diyorum, dünyadaki birçok firma bunun iyi bir sektör olduğunun farkında artık.

Ontheway, Erdal, TencoMelih ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    BK iphone gibidir, fiyatı az da olsa düşer ama asla dip yapmaz. :)
    Kullanmadan bu ürünlerin farkını anlamak gerçekten zor.Bahsini ettiğiniz iyi markalı ürünlerinde BK dan fiyat olarak alta kalır tarafları yok.

ka2n ve sinsitilki bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş