1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Psikopatlığa gerek var mı ?

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde emmi_06 tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Arkadaşlar,ev değişikliği yüzünden 1_2 ay forumdan uzak kaldım.2 gündür sitede online oluyorum,ama ne tadım kaldı nede tuzum.
    2 ayrı konuda oscar besleyen şahıslar kılıç kuyruk ve japon balığını yem niyetine balığına yediriyormuş.
    İnanın konuyu yazarken sinirimden ellerim titriyor.Arkadaşlar bırakın bu işi bu hobi psikopatlık işi değil,adam akıllı hobiyi devam ettirelim.

Canlı yem olarak verdiğimiz balıkları durumu el vermeyip alamayan arkadaşlarımız var.Bu balıkları kendi balıklarınıza yem edebilecek kadar paranız çoksa öğrenci arkadaşlara dağıtalım.Ego tatmin etmeye gerek yok.Şurdaki tadımızı huzurumuzu kaçırmayalım.

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Özgür haklısın. Bazen duyuyor ve görüyoruz bu tip şeyleri ve haklı olarak moralimiz bozuluyor. Ne diyelim; Allah ıslah etsin.

3. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Olcay abi,okudum inan çıldırdım diyebilirim.
    Sinirimden başıma ağrılar girdi,bu akvaristlik değil düpedüz ego tatmin etmedir.

4. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Böyle şeylerin hobide yeri yok hayvan sevgisi olmadan nasıl akvarist olunur ? bir akvarist bir balığa nasıl kıyabilir?

5. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ
    Sonuna kadar katılıyorum. Ben bütün canlı yemlere karşıyım.

kanuni'den Şeyhülislam Ebussuuda:

"Ger(eğer) dırahtı (ağaç) sarınca karınca
    zarar var mıdır anı kırınca"

o da cevap verir:

"Yarın hakkın divânına varınca
    Süleyman’dan alır hakkın karınca."

Başka bir şey demiyorum. Saygılar...

6. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY

Emrah,dedimya düpedüz egolarını tatmin ediyorlar.Ölü balık veya hastalıklı balık verilirde,sapasağlam balık verilmezki.

Doğru söze ne hacet,Elinize yüreğinize sağlık.

7. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Emrah Abi son noktayı koymuşsun. Valla kendimi o balıkların yerine koyuyorum da şerefsizim ki gözlerim doluyor. ağla:gif :( Düşünün sizi bir kafese kapatıyorlar ve yanınızda aç bir aslan... :(

Söylenecek söz yok ki. Ne söyleyelim.

8. Rador

Rador

İsim:
    Rador

Herkes cezasını bir gün çeker...

9. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Özgür bey haklısınız, bende çok sinirlenirim bu tip şeylere, yani biz neon lepistes vs, annelerimizden zarzor para alıyoruz bunlar 2-3 liraya resmen çöpe atıyor. Bari ihtiyacı olan birisine alıp verin, bu tip durumlarda bende çok kızarım. montz: olma:gif

10. sezginyavuz

sezginyavuz

İsim:
    Sezgin Yavuz

Benim bu aralar internette sık karşılaştığım ve etkilendiğim bir diğer tüyler ürpertici olay ise hamsterlerin 8-10 piranhanın arasına bırakılıp 5 dakika içinde ortadan kayboluşu. males: İnanılacak gibi değil video sitelerini gezdiğimizde bu facianın bir hayli yaygınlaştığını görüyoruz. Ancak Olcay abi en iyi cevabı vermiş zaten; ALLAH ISLAH ETSİN!

11. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Sezgin abi, o dediğin video'yu bende daha önceden izledim vede çok beddua ettim. O gariban canlılara öyle yapanların allah kahretsin başka birşey demiyorum.

Sayfayı Paylaş