1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

pucalarım birşey yemiyor

Başlığı 'Piranha Balıkları Forum' kategorisinde ö.gezer tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. ö.gezer

ö.gezer

İsim:
    ömer gezer
    akvaryum yeni sayılır,
    iki astronot yediler, kedi balığı (+15cm) kuyruklarını yeyince çıkardım akvaryumdan 3 puca kaldılar. ikisi çok çabuk iyileşti kuyruklarda pürüz bile kalmadı renkleri parlaklıları çok iyi. ama birinin kuyruğu hala aynı ve pulları dökülmeye başladı rengi soldu. iki gündür de üçü de birşey yemiyor kuru karides verdim yürek verdim kuru sera yem verdim bana mısın demiyorlar. hadi kuyruğu kanadı kırpıkı anlarım da diğerleri de onun yasını mı tutuyorlar yoksa sürü psikolojisi mi yoksa 'biz zamanında oscar yedik bu yemleri yemeyiz' mi deyip isyan bayrağı çekiyorlar. çıkamadım içinden. 7-8 cm ler. 80 lt havalandırması ışığı iyi (forumdaki konulardan bilgilendim iyi olduğu kanaatine vardım :) ) bitki yok.

2. Calimocho

Calimocho

İsim:
    Emre Karanfil
    pucalarım birşey yemiyor

Akvaryumda kaya mercan gibi dekorlar varmı acaba ? Etten ziyade kuru yem vermeyi deneyin.Yemezlese aç bırak elbet yerler.

3. ö.gezer

ö.gezer

İsim:
    ömer gezer
    pucalarım birşey yemiyor

Şimdi gayet iyi :) Aç bırakmak işe yarıyor :) sağolun.

Sayfayı Paylaş