1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Puffer akvaryumu

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde SelimMertBalım tarafından 4 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. SelimMertBalım

SelimMertBalım

İsim:
    Selim Mert Balım
    80x30x40h akvaryumum. 96Lt su alıyor. Fon siyah amatörce bir yapıştırma oldu. Dip slis kum en incesinden 10 kg. Kayalar benim topladığım duboisi akvaryumundada kullandığım beyaz damarlı siyah kayalar. Bu pufferleri çok hoşuma gitti diye aldım. küçük oldukları için 1 yemek kaşığı tuz attım içine kaya tuzu. Ne kadar atmam lazım? Nasıl beslemem lazım? (kurutulmuş kurt aldım.) Işık olarak beyaz kapağa slikonladım dalgıç lambayı duboisi akvaryumundada öyle yapmıştım sıkıntı olmadı 4 aydır. (Akvaryum slikonu) Sizlerden ricam bu balık hakkında hiç bilgim yok beni bilgilendirirmisiniz. Neler yapmam lazım? Hava açmam lazımmı akvaryuma yoksa filtrenin havasını iptal mi edeyim? Şimdiden teşekürler herkese.
    IMG_1363.JPG IMG_1364.JPG IMG_1365.JPG IMG_1366.JPG

2. uralaltay69

uralaltay69

Siyah fon gerçekten olmamış Ancak akvaryum güzel.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Güzel olmuş akvaryum, fon bence de boğmuş biraz. Oksijen elbette açılmalı.

4. jildrime

jildrime

İsim:
    yıldırım çetin
    Benimde cok ilgimi ceken bir balikti beslemeyi dusundum, fakat kismet olmadi, bence akvaryum sartlari gayet uygun, aci su baligi yani tuzlulugu biraz daha cok isterler diye biliyorum tam ayarini internetten bulabilirsiniz, her turlu kabukluyu yiyorlar ama kuru yem alirlarmi bilmiyorum, sans meselesi, ama eger almazsa kabuklu tuketirler kendilerinden kucuk baliklari avlarlar, ayrica zehirli bir tur, aci su akvaryumlarini arastirirsaniz sorulariniza cevaplar bulabilirsiniz,

5. SelimMertBalım

SelimMertBalım

İsim:
    Selim Mert Balım
    Teşekürler yorumlarınız için fon mecburen oldu elimdeki malzemeyide değerlendireyim dediğim için böyle siyah oldu, balık canlı ile beslenmeye alıştığı için tüm petshopları haftada bir geziyorum sayelerinde ''adi salyangoz varmı abi'' muhabbeti geçiyor hep. Gerçekten tatlı balıklar beslemeside bir ayrı güzel düşünenlere tavsiye ederim, salyangozları yerkenki kıtırtılar 2 metre mesafeden duyuluyor bayaa sesli yiyorlar :)

6. SelimMertBalım

SelimMertBalım

İsim:
    Selim Mert Balım
    Birkaç da yeni resim le görselliği artırayım..
    IMG_1379.JPG IMG_1387.JPG IMG_1388.JPG IMG_1391.JPG IMG_1418.JPG

ogurcay, Alparslan ve TencoMelih bunu beğendi.
  7. CoorcuLooK

CoorcuLooK

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    kizilca
    Bizim burdaki pet shop cu da goruyorum olmek uzere olan lepistesleri falanda veriyor adi salyanhozun yaninda olmek uzere olan balikta sora bilirsin

Ömer Kızılca

Sayfayı Paylaş