1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Pullarda kabarma

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde Seyfullah olgun tarafından 5 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Seyfullah olgun

Seyfullah olgun

İsim:
    Seyfullah
    20160105_183142-800x600.jpg Yaklaşık 1 yıldır japon balıklarım var ve bundan önce hiç balıkla alakam olmadığı için bilgim yok bu konuda. Geçen haftaya kadar balıkların akvaryumu soğuk bi odadaydı ve geçen hafta balıklardan birinin pullarındaki kabarma dikkatimi çekti. Bu hafta soğuklardan dolayı akvaryumu daha sıcak bir odaya aldik. O balığın pulları hala kabarık. Fotoğraf da ekliyorum. Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

2. Yasin K.

Yasin K.

Yer:
    kayseri
    İsim:
    Yasin Kulak
    Merhabalar. Ben japon sevdalısı olarak hiçbir sıkıntı göremedim. Gayet sağlıklı duruyor fotodan. japon balıklarını zaman zaman pullarını dkömesi çok normal. genellikler büyüme dönemlerinde eskiyen pulları dökerler. fakat sizin balığınız doğuştan genetik öyle olduğunu sanıyorum dayanıklı balıklar olmasına rağmen kış sıcaklığı 18in altına düşmemesini tavsiye ederim
    Keyifli forumlar

Sayfayı Paylaş