1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Rahatsızlıklarımız - Önerilerimiz - Memnuniyetlerimiz

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Erdal tarafından 16 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Anladım. Ama sanırım her iki yönlü olarak ta en doğrusu bu . Editlenmesini istediğiniz bir sıradan bir durum varsa herzaman buralardayız ;)

Erdal ve Ontheway bunu beğendi.
  2. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Teşekkürler. temo12

3. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Dedim size. Sizi uyardım. 10101'nci üye çıkacak ortalık çok karışacak.. o geliyor... :)
    Şakayla karışıkgirişten sonra bütün bu yazılanlardan ben de kendime bir ders çıkarmalı mıyım?

Gerçi benimki kahve ortamında yazılmış şeyler kimsenin konusuna salça olmadım...

▪Note5 ve Tapatalk▪

corax, Pennywise, Erdal ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    :D Hep isizin yüzünüzden oldu zaten :D :D
    Erdalla telefonda konuştuk. Düşüncelerinde doğru olduğu kısımlar çoğunlukta. Ancak bunun ifade şekli ve kelimeleri bunlar değildi. Bu şekilde ifade edilirse böyle polemikler çıkabilir.
    Burası ana teması Deniz Akvaryumu olan herkese açık bir sosyal platform. Her isteyen her istediği konuda istediği gibi paylaşım yapabilir. Bunu sınırlandıracak olanlar yine konu sahipleridir. Biz, özellikle de konu sahibi tarafından şikayet olmadıkça veya genel portal itibarına zarar vermedikçe paylaşımları içerik anlamında düzenleme veya silme yetkisini etik olarak kendimizde görmüyoruz.

Ontheway, Burcu, YMR_AY ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Yaklaşık 9 yıldır bu forumda nabız tutarım. İlk başlarda tek başıma ve şimdilerde de sağolsunlar forumu sahiplenmiş üye ve yönetici üyeler gayet şükran sunacak şekilde yürütüyor. El ayak çekmek zorunda kaldığımız bu günlerde forumu bence daha da ileri taşıdılar.

Sizlerin bazıları çok iyi hatırlar bazıları hatırlamaz ama bu forumun fazla 'bilimsel ve bilgi' amaçlı olduğundan, yürüdüğünden şikayet edenler oldu. Bugün tersi şikayet edenler olsa da yarın bir farklı görüş olacak. :) Yönetimdeki arkadaşlar benim şahit olduğum en başarılı kadro bunu net yazabilirim. Forumlar kişi bazlı değerlendirilmemeli ve kimseye tekil bazda ayrıcalık tanımamalıdır.

Portal'ın tüm tabanı bilgi yükü doludur ve foruma teşekkür için açılan konular malumunuzdur, bunlar çok nettir. Artık buraya gereken sadece akvaryum sahibi arkadaşların kendi öz tankına ait tecrübe aktarımlarıdır. Bunu yapmaya devam edersek yarın x bir arkadaş farklı bir zerzeniş konusu açacaktır.

Pennywise, Burcu, harfuzmani ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  6. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Konu istek ve öneri şeklinde devam edebilirmi?

Ontheway bunu beğendi.
  7. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Lütfen arkadaşlar Yapmayın bu şekilde, hepimiz birbirimizi tanıyoruz en azından oturup 1 er çay içtik. Kalp kırmayın..... Kırdırmayın. Çocukmusunuz yahu

Ayıptır. Uzatmayın...............

nhtkmn, YIKIKTEMO, Ontheway ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  8. Erdal

Erdal

1. Tamamdır

Sayfayı Paylaş