1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Rainbow'lar

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde taygun tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. taygun

taygun Guest

300 litrelik tankımdan Melanotaenia Boesemani'lerin flortü.

Altın Portakal'ı istiyorum ;) Hem de 1,5 kg olsun lütfen. haha:

Voices In The Water

2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Rainbow'lar

Tamer abi sen artık çekim olayında aşmıssın abicim.. em34: Altın portakal değil altın manav ödülü bile az gelir abicim :D Gerçekten çok net ve güzel bir çekim olmuş.. Çok özeniyorum sizin şu çekimlere belki bende güzel bir çekimle katılırım aranıza :) Eline emeğine sağlık abicim..

3. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Rainbow'lar

Ellerine sağlık Tamer abi çok güzel bir çekim olmuş. Tabi çekime balıkların güzelliğide ayrı bir hava katmış.

4. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Rainbow'lar

Tamer hocam süperler valla maşallah. naz: yumurtalama şansı varsa inşallah yumurtlarlar hocam. :) İnşallah büyük bitikili akvaryum kurduğumdada bunlardan koyucam. :) Maşallah. naz: naz: naz:

5. taygun

taygun Guest

Rainbow'lar

:F :F Altın manav ha. Allah da seni güldürsün, başka ne diyeyim. Hedef bu olsun o zaman. ALTIN MANAV :F :F

Teşekkürler Yavuz. Yumurta alma şansım yok çünkü yaumurtları oturup afiyetle yiyor keratalar. Bunun için farklı bir akvaryum olmalı. Yani derin olmayan ki hemen yumurtlamadan sonra balıklar dışarı alınsın. Neyse, yumurtalar da güzel bir besin kaynağı oluyor balıklar için.

Teşekkürler Muhammed. Umarım sen de daha güzellerini kurarsın.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Rainbow'lar

Tamer abi helal olsun ne diyelim canlı sağlığı ve akvaryum ayrı güzel ama bir video bu kadarmı güzel olur. Yönetmen olacakmışsın yanlış meslek seçmişsin. toka:gif

7. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Rainbow'lar

Tamer abi süper olmuş, diyecek kelime bulamıyorum, kutlarım. em34:

Videoda geçişleri kameranın özelliği ilemi sağlıyorsun, yoksa bir programmı kullanıyorsun? saat:gif

8. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Rainbow'lar

Tamer hocam tek kelime ile süper eline sağlık , em34: şu işin sırrını bizede öğretsen diyorum pala.gif

9. taygun

taygun Guest

Rainbow'lar

Arkadaşlar müzik için ben de Murat'a teşekkür ederim. Birkaç hafta önce aklıma düşen bu proje için haldır haldır bu şarkıyı arıyordum. Sağolsun Murat hemen gönderdi e posta ile.

Murat, geçişler kullandığım programın özelliği. Windows Movi Maker. Ağır çekimler makinanın özelliği. O da Sony.

Beni cavnevimden vurdun Temel. Yapmak istediğim iki meslek var hayatımda. Aşçılık ve belgesel kameramanlığı-yönetmenliği. İnanırmısın belgesel seyrederken bile, hayalimde, o onda ekrandaki görüntünün fotoğrafını çekiyorum. Yani "canlısını izlesem işte bu sahnenin fotoğrafını çekerdim" diyorum. Ah ulen ah. Param olursa birgün safariye gideceğim inşallah.

Diğer konu için de safari gibi uzağa gitöeye gerek yok. Murat üstad burnumuzun dibinde zaten. pala.gif

İsmail, işin sırrın bir kamera ve hayal gücünde. Sonrası devamlı denemek. Şu üç dakikalık video için yap bozlar dahil bir saat uğraştım diyebilirim.

10. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Rainbow'lar

Ne demek abi, müzik bende istemediğin kadar var. Aşçılık için, sen ne istersen emrine amadeyim. pardon:gif

11. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Rainbow'lar

Hadiyaa Üzüldüm hocam, aslında yemeseler daha güzel olurdur. Rainbow'mu üretsem ne, bunlara 61 lt yetmez dime Tamer Hocam? Bir çift alıp koyayım. :)

12. T3kniker

T3kniker

İsim:
    Murat Demirel
    Rainbow'lar

Tamer hocam ıssız adama rakip bir video çıkarmışsın ortaya :D Bence altın portakal hafif kalır yanında. :D :F

13. taygun

taygun Guest

Rainbow'lar

Teşekkürler Murat.

Yavuz, rainbowları hiç üretme çabası içinde olmadığım için gereğince de araştırmadım ama derin olmayan bir akvaryumda bulunmalılar ve damızlıklar yumurta döker dökmez alınmalılar ki yumurtalar yenmesi. Derin olmayan bir akvaryumdan kasır ise kumdan son 10-12 cm su yüksekliğidir.

14. melih33

melih33

Rainbow'lar

Tamer hocam yorum biraz geç oldu ama haha:.Balıkları ilk defa görüyorum.Çekim muhteşem hocam eline emeğine sağlık saygılar:gif

15. taygun

taygun Guest

Rainbow'lar

Teşekkürler Melih. Beğendiğine sevindim. Oldukça renkl, dayanıklı ve uyumlu balıklar. Beslemekten zevk duyuyorum. bay bay:gif

16. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Rainbow'lar

Mükemmel bayıldımmm. burda:gif

17. taygun

taygun Guest

Rainbow'lar

Teşekkürler Kubilay. Adım adım güzel birşeyler yapmaya çalışıyorum.

Sayfayı Paylaş