1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Red sea max 250 komple sistem satılıktır

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde sckn03 tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. sckn03

sckn03

İsim:
    MUSTAFA SELÇUK
    Merhaba arkadaşlar yeni bebeğimiz olduğu için akvaryumumu satıyorum malum kış geldi araç ihtiyaçım var araba almak için akvaryumuma veda ediyorum Eğer araç satmak isteyen olursa takasta yaparım farkı görüşülerek.Sistem 8 aylıktır hiç bir sıkıntısı yoktur içindeki çanlılar en yenisi 6aylıktır...Eski akvaryumumdan aktardığım çanlılar en eskisi purple tang ve yellow tang'dir onlarda 3 yıllıktır...palyançolarım yumurta dökmektedir. 2 eş vardır eşin biri diğer nano tanka attıktan sonra eşleşmiştir çanlılar dahil tüm seti satıyorum katkılar testler yemler tuz ölçer file aklınıza ne geliyorsa... Şimdiden alaçak olan arkadasa hayırlı olsun tüm illere gonderim sağlanır suyuyla beraber isteyen olursa suyu buyuk tankere koya bilirim fiyat olarak 6000tl arkadaşlar... Şehir afyon sandıklı irtibat numaram 553 398 4060 7/24 araya bilirsiniz sanal pazar üzerindende taksit yapabilirim nakliye konusunda sapa sağlam bir şekilde gönderim için yardımçı olurum not: powder blue gonderilmiçektir hediye geldiği için satılmıçak burada yeni başlayan bir genç arkadaşada ben hediye ediçem saygılar

Ekli Dosyalar:

ogeday_ylz ve Zaferiksir bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş