1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Red Spot Cardinal Fish Toplu Sipariş

Başlığı 'Akvaryum Merkezi (Konsept)' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 20 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Alacak arkadaşlara karantina hazırlamalarını öneririm.Balıkların ağız yapısı çok ufak olduğu için (gerçi kendileri de ufak) kuru yem almakta zorlanıyorlar.Benim daha önce almış olduklarımdan sadece 2 adet kaldı ve şuan sadece pul yemi yiyebiliyorlar.Zamanla 0.5 granül yeme de alışırlar diye tahmin ediyorum.Karantinada yeme alıştırıp tanka salmak büyük ölçüde kayıpları engelleyecektir diye düşünüyorum.

TencoMelih, Montimahir ve YMR_AY bunu beğendi.
  2. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Ben şimdilik tatlı su akvaryumuna neon almaya karar verdim. Fiyat çok yüksek. 10 tane alsam bile 2 balık parasına denk geliyor ki o da bayağı az ediyor.

3. emarch

emarch

İsim:
    emrah aydogdu
    %20 fire vereceğini bilerek alamam sanırım.. Çoluk çocuk üzülürüz ölenlere.. Bir de adetli olduğundan baya bir para tutuyor.. Alan arkadaşlara firesiz ve yem yiyen nasip olur inş..

YIKIKTEMO, veysel, TencoMelih ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Bir dönem 7 tane istemiştim bu canlıdan. Sağolsun akvaryumcu arkadaş getirmişti. Daha 3 tanesi yolda ölmüştü.
    Geri kalan 4 ünden 1 i geldiği gün öldü. Kaldı 3. Sonra Ben bunları yeme alıştırdım. Az akıntı seviyorlar, çok güzel seyirleri var ve de tankta herhangi bir tehlikeli parazit yoksa yaşamamaları için hiçbir sebep yok. Şu da var ki, bu balıkta sayı her zaman az geliyor. 10 sa 20, 50 ise 100 tane olsun istiyorsunuz :)

TencoMelih, YIKIKTEMO, harfuzmani ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Artemia yumurtası ve artemia çıkarma kabı da bulundurulursa iyi olur. Sayının daha fazlasını sonralardan istemek sürü hareketi yüzünden oluyor, ne yazık ki ne kadar çok o kadar görüntü.

basma tulumba ve harfuzmani bunu beğendi.
  6. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Mert Bey balıklar ne zaman gelecek acaba?

7. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    Hakan selam yarın geliyorsun değil mi ? Ben Avrupa yakasındayım bilgi vereyim

8. Akvaryum Merkezi

Akvaryum Merkezi

İsim:
    mert tez
    Balıklar 1 hafta içinde gelir arkadaşlar. Net tarih belli olduğunda sizlere bilgi vereceğim tekrar.

9. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Mert Bey balıkların geleceği yok sanırım, mümkünse ben siparişimden vazgeçmek istiyorum.

Sayfayı Paylaş