1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Reef Akvaryumu - Dişçimin :)

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde volkantr34 tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Merhaba Arkadaşlar

Bu akvaryum benim gittiğim dişçimin akvaryumuydu.Her gittiğimde dalardım manzaraya sizlerede göstermek istedim.Gerçi ilan satış bölümünde tankın satış bilgileri ve linki var zaten ama bu güzelliği burdada sergilemek istedim.. 170x75x75 boyutlarında bir tank ve şu anda satışta ama artık içi boş.. Tüm canlıları ve kayaları sattılar.. Temel abiye , tuzlu su meraklılarına ve tüm akvaristlere iyi seyirler :)

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Volkan, güzel dekore edilmiş ve güzel canlılar seçilmiş. Son günlerde bakımı ihmal edilmiş camlardan anlamak mümkün. Canlı kaya satın almak isteyenler için en güzel seçenek oturmuş bir akvaryumdan çıkan kayaları almaktadır. Bu omurgasızlar ve balıklar içinde aynen geçerlidir. Çünkü zaten çalışan akvaryumda en güzel kürleme gerçeleşir zaman içinde. Balıklar ve omurgasızlarda kapalı sistem koşullarına artık alışmış demektir.

Paylaşımın için teşekkürler. Satana ve satın alana hayırlı olsun.

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Haklısın abi.. Banada kumu çok az gelmişti.. İçerde beklerken artık gel Volkan diyolardı o derece dalıyordum :) Mağaranın bi tarafından öbür tarafından çıkıyorlardı... Hayalimde ki akvaryum ebatları ilerde inşallah...

Sayfayı Paylaş