1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Reef Builder KH

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Alparslan tarafından 20 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Otuz.com dan sipariş ettiğim 2 tane 600 gr lık Reef Builder Kh yı bugün kargodan teslim aldım,fakat bir tanesinin açık ve 2 parmak eksik olduğunu fark ettim ayrıyetten kokladığım zaman tamamen farklı ve içinde kh olmadığını anladım büyük ihtimal içinde tuza benzer bir şey var.
    Siteden form doldurup yolladım...

2. ahmetzbfb

ahmetzbfb

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    ahmet UMUROĞLU
    inşallah senin açından sorun çıkarmazlar.

3. barbs

barbs

Yer:
    İstanbul
    formda ne yazdın bilmiyorum ama en azından ürünün yenisini istemekle kalmasaydın şartsız geri iade göndereceğini söyle ve bu işte tecrübeli olduğunu eğer acemi olmam durumunda bilmeden tanka eklemen durumunda oluşacak maddi manevi zararın durumunu belirt ve yeni urun istenme paranın iadesini al ve başka yerden sipariş yap bu yüzden sevmiyorum dokunmadan ellemeden görmeden bir şey alıp satmayı
    her gün markafonisi trend yolu arıyolar bizimle çalısın diye ama kabul etmiyorum 1000 kişiyi mutlu edersiniz 1 olumsuzlukta 999 da gider
    grupanya da diğer fırsat sitelerinde çok ilanım çıkmıştır firma olarak ama şükür kimseyi mağdur etmedim.

Alparslan bunu beğendi.
  4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Barbaros abi bir tane sipariş etseydim kargo parası ödeyecektim 75 tl siparişte korgo ödemiyorsun,bende 2 tane ısmarladım oda 75.99 tl tutu.Tel yaptım robot form ile bize ulaşın dedi bende formu doldurup şikayetimi bildirdim...

5. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    Bende Can petten yaklaşık 2 ay önce Reef Builder siparişi vermiştim. Aradan 2 hafta geçti hala kargo yok. Adamları aradım, cevap: Bey efendi ürün elimizde var fakat raf ömürleri bitmiş o yüzden gönderemiyoruz ama ürün gelecek. dedi. Bende olsun sorun değil 2 hafta bekledik 2 hafta daha beklerim dedim ve kapattık. Aradan 2 ay geçti neredeyse tekrar aradım. Cevap : Beyeefendi özür dileriz ürün hala stoklarımızda yok. iyi ozaman kardeşim paramı iyade edin ben başka yerden hallederim dedim 2 hafta oldu hala paramı banka hesap numarasına yatırmamışlar. Adamlar dolandırıcı siz siz olun sakın ha CANPET ' den alışveriş yapmayın mağdur olmak istemiyorsanız. Benden söylemesi.

Alparslan bunu beğendi.
  6. Kızıldeniz Akvaryum

Kızıldeniz Akvaryum

Yer:
    MANİSA
    İsim:
    ilyas özden

Hocam ne işle iştigal ediyordunuz?tekstilmiydi?

Alparslan bunu beğendi.
  7. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Ben de adapetten reçine ve Tds metre sipraiş ettim. Parasını gönderdim. TDS ellerinde yokmuş, dedim benim acil ihtiyacım var başka yerden alırım. Paramı iade edecekler bakalım. Olmassa da yem bişey alırım. Komik olan sonradan arayıp TDS bulduk gönderiyoruz demeleriydi:confused: Ben hallettim dedim işimi çoktan:D

Alparslan bunu beğendi.
  8. iuzunok

iuzunok

Yer:
    Ankara
    İsim:
    ismail uzunok
    İnternette alışverişte en büyük sorun stok miktarı ile sitede yayınladıkları ürün miktarları arasında fark olması. Adamların elinde olmasa bile internette var şeklinde görülüyor. Bizde sipariş verip alıyoruz sonrası uğraş dur
    Önce arayıp sormak lazım galiba varmı yok mu diye

Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş