1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Reef Royal - 3 lü Master Dozaj Pompası

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde harfuzmani tarafından 16 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Merhabalar
    Başlıkta ismini yazdığım ürünü almak istiyorum,fiyatı diğer markalara göre uygun.Acaba ürün hakkında fikri olan var mı?
    Ucuz etin yahnisi olmasın sonra!

Bu arada ürünün fiyatı 450TL

Iphone 4s

Okurt bunu beğendi.
  2. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    nerde satılıyor bu?

3. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Akvaryummerkezinde Özdemir Hocam

Eğer iyi bişeyse dıyla felan uğraşmamıza gerek kalmaz sanki

Iphone 4s

4. Hakan abi bubble magus düşünmezmisin?

5. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Onada baktım Erdem
    Aralarında 150TL fark var,kalitede ne kadar fark var onu bilmiyorum

Iphone 4s

6. Evet abi bende şimdi ilgili siteden baktım, format aynı. Ekleme ile 7'ye çıkabiliyor sayı ve fiyatı daha uygun. Bubble Magus örneği verdim çünkü o en azından kendini piyasada ispatlamış. Bakalım bende merak ediyorum neler çıkacak.

7. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    ekstremde buble magus yok, üç ay önce "bir ay sonra gelir" dediler :) stokta yok, ismini hatırlamadığım bir kaç sitede listede gözüküyor stokta yine yok. GHL desen anlamsızcasına çok pahalı.

8. barabelli

barabelli

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Eray YILMAZ
    Bende buble magus kullanıyorum,şaşmaz beşmez bir cihaz.Bayada yaygın olarak kullanılıyor zaten.Akvaryum merkezi yeni getirdi bu dozaj pompalarını bildiğim kadarıyla.Şaşırtıcı derecede bm'ye benzettim ben.Yurtdışı forumlardan performansını,alışveriş sitelerinden fiyatını araştırmak mantıklı olur.Tr'de pek kullanan yok galiba...

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. Enkılmen

Enkılmen

Hakan canım senin için ne gereği var. Al bir ghl hatta iki tane al birini bana gönder.

Nasıl fikir?

harfuzmani bunu beğendi.
  10. Erhan Beysulun

Erhan Beysulun

Yer:
    Hollanda Eindhoven
    İsim:
    Erhan Beysuln
  11. MERT TEZ

MERT TEZ

İsim:
    MERT TEZ
    Merhaba Sn Forum üyeleri,

Yukarıda bahsi geçen ürün firmamızın ithalatıdır ve sizlerle birkaç bilgi paylaşmak istiyoruz.

Birçok Avrupa menşeli dozaj pompası da dahil olmak üzere piyasadaki birçok dozaj pompası Çin'de üretilmektedir.

Firmamız da söz konusu dozaj pompalarını Çin'de ürettirmiştir. Hatta Bubble Magus ve Marin Source marka dozaj pompaları da kendi istediği model ve fiyat doğrultusunda aynı fabrikada üretilmektedir.

Örnek: http://www.marine-sources.com/eng/Product.asp?BigClassName=Dosing%20Pump

Fiyat olarak ucuz olmasının nedeni ise, Marin Source gibi Çin'den alıp Türkiye'ye mal satan firmaların kar marjını bizler son kullanıcıya indirim olarak yansıtıyoruz. Şu anda tanıtım fiyatları uygulanmaktadır ve bu yüzden fiyatı piyasaya göre çok düşüktür.

Saygılarımızla,

inifnity, Kızıldeniz Akvaryum ve Okurt bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş