1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Reef royal tuz

Başlığı 'Akvaryum Merkezi (Konsept)' kategorisinde color manıa tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. color manıa

color manıa

Yer:
    bursa
    İsim:
    emrah düzen
    Reef Royal tuz hakkında bilgi ve tecrübe danışmak istiyorum. Ben Reef royal tuz hakkında yeterince bilgi bulamadım bu ürünü kullanmak istiyorum ve biraz tanıtım eksikliği olduğunu düşünüyorum. Reef royal tuz konusunda bilgilendirme ve tanıtım yapacağınızdan hiç şüphem yoktur.

Saygılar iyi çalışmalar...

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 16 Mart 2015
  2. color manıa

color manıa

Yer:
    bursa
    İsim:
    emrah düzen
    Mert bey bi açıklama yapıcakmısınız Saygılar

3. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Tuzlari karistirmisim pardon ;)

basma tulumba bunu beğendi.
  4. Akvaryum Merkezi

Akvaryum Merkezi

İsim:
    mert tez
    Emrah Bey,

Reef Royal Reef Pro Sea Salt, kendi markamız olup Türkiye'de üretilmektedir. Halihazırda birçok hobici ve akvaryum dükkanı tarafından da kullanılmaktadır.

Tuzun üretimi, Konsept Akvaryum firmasını da bünyesinde barındıran kimya firmasının tesislerinde yapılmaktadır. Yani dışarıda fason üretim değildir.

Yukarıda Mahir beyin örnek vermiş olduğu Royal Nature ya da Red Sea markalarıyla uzaktan yakından alakası yoktur.

Tuz değerleri şöyledir :

Calcium (Ca) - 450
    Magnesium (Mg) - 1377
    Alkalinity (kH) - 11
    Strontium (Sr) - 9
    Potassium (K) - 460

Not : Değerler test kitlerine göre farklılık gösterebilir.

Yakın zamanda ürün reklam çalışmaları bittiğinde daha çok kullanıcıya ulaştırmayı hedefliyoruz.

Saygılar,

Mert TEZ

_Huqqa_, ka2n, Alparslan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Hobi adına sadece hazır, markalı ürünleri alıp satmak dışında, kendi markanız ile muadil ürünler üretip sattığınız için ayrıca tebrik ve teşekkür etmek istedim.Umarım piyasayı tatmin edecek bir tuz olur bu. Bu arada verilen değerler sanıyorum 1025 tuzluluk için.
    İlk olarak neden potasyum değeri bu kadar yüksek ? Birde 1025 tuzluluk elde etmek için kaç gr tuz kullanmamız gerekiyor?

color manıa bunu beğendi.
  6. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Mert bey,
    Yerli üretim bir tuz var x firmasının ürettiği ürün hakkında çok olumlu yorumlar var fakat ben aldım 5, 6 ay bozuk tuzu kullandım ta ki üzerinde yazan değerleri 1031 tuzlulukta verdiğini öğreninceye kadar firma anlayışlı soru sormadan hemen değişti fakat bu sefer yine farklı sorunlar var kısaca sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer umarım siz bir standart oluşturur partileri hiç bozmadan yaparsınız ve ürününüze de yorumlar her zaman olumlu olması dileğiyle...

color manıa bunu beğendi.
  7. color manıa

color manıa

Yer:
    bursa
    İsim:
    emrah düzen
    İlginiz için çok teşekkür ederim saygılar

Sayfayı Paylaş