1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Refigium İçin Yosun Arıyorum

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde 8020_r31s tarafından 4 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Spagetti alg hariç her türlü yosunu arıyorum.Özellikle kırmızı macro alg varsa çok iyi olur.

Ontheway bunu beğendi.
  2. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Dur hemen çöpten çıkarayım. Valla daha 1 saat önce attıydım. :D :D

3. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Sağolun Alper bey.Bir türlü yosun vb refigium bitkisi bulamıyorum.Az sonra Eser'e gidip mangrove alacağım.

4. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Valla çıkardım dediğim gibi, yalnız, spagetti harici istiyorum demişsin, benimkinde kırmızı+spagetti karışık, ancak benim spagetti gerçek spagetti :D Kaşla göz arasında üstüne az bişi spagetti makarna gelmiş, :D yıkadım filan hemen, 1 sa dışarda kalmış toplamda, birkaç gün beklesin sump da, kurtulursa hemen göndereyim, keşke mesajı daha önce fark etseydim.

Mangrov a gelince, saolsun ben de eserden almıştım, acayip Mg tüketiyorlar, elinde mg katkısı yoksa hiç başlama, ben seachem in kristal formundakinden aldım mg adventage mi nedir öyle birşey, onu eritip veriyorum şimdilerde.

5. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    o zaman almayım. Test yapmaktan nefret ediyorum. Spagetti ve kırmızı yosun yeter

6. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Ok, en kısa zamanda haber veririm sana kırmızılar için. (Çeşit olsun diye 2-3 tane koyarsan pekbirşey yapmaz aslında)

7. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Teşekkürler Alper bey.Zaten Eser'de de kalmamış mangrove.Şuan iş olarak çok yoğunum o yüzden akvaryuma zamanım kalmıyor.Birde katkı işine girersem hiç çıkamam.İstanbula geldim yoğunluk 3 katına çıktı

8. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Katkı şart olacaktır reef yapacaksan ya da haftada 1 % 15 su değişimi olacak diğer türlü. Test yapmaktan ben de hiç haz etmiyorum.

Ontheway, ka2n ve 8020_r31s bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş