1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Resun 15000 Dalga Motoru Tanıtımı

Başlığı 'Akıntı ve Dalga Motorları' kategorisinde fth-94 tarafından 4 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Tanıtacağımız ürün Resun 15000 Dalga Motoru 'dur.

Daha önceleri 3 adet dalga motoru kullanmama rağmen yetersiz geliyordu ve görüntü kirliliği yaratıyor. Bu sebebler üzerine Resun 15000 aldım ve diğer motorların hepsini çıkardım. Şuanda tek olarak bu ürünü kullanıyorum. Oldukça başarılı bir ürün. Tek kötü yanı birazcık büyük olması ama onuda akvaryumda kayaların arasına saklayıp çözüm. Yine çeşitli sitelerde dalga motorunun dışını çimento ile kaplayıp saklayanlar mevcut.

Ürün kontrol ünitesi ile birlikte gelmekte ve bu kontrol ünitesinde küçük, orta ve büyük olmak üzere 3 farklı dalga butonu bulunmakta. Bu butonları çevirerek zaman ayarı yapabiliyorsunuz. Yani 5 sn büyük 8 saniye orta ve 2 saniye küçük gibi. Bu sayede farklı dalga tarzları simule ediyor.

Small - 6,5 watt - 2000 l/h
    Medium - 12,5 watt - 8000 l/h
    Big - 25 watt - 15000 l/h

Akvaryum camına tutturmak için birden fazla özel aparatı bulunmaktadır.

Ürün dur kalk yapabilen tek motor olarak gösteriliyor. Hatta bir sitenin kendi yaptığı DIY Wavebox'ta bu motor kullanılmakta ve videoları mevcut.

Ürünümüzün Türkiye fiyatı ise 300-350 LİRA arasında değişmektedir.

Bu yazı tamamen Fatih BAŞBAĞ tarafından Akvaryum Portalı - Akvaryum Bilgi Portalı ve Forumu 'na hazırlanmıştır.

kupeli, GokhanZeybek ve halilkocan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş