1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

resun 15000 için yardım

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde mehmettekin16 tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. mehmettekin16

mehmettekin16

İsim:
    mehmet tekin
    S.A Arkadaşlar bir konuda yadım almak istiyorum bende RESUN WAVE MAKER WAVER-15000 var çalışması güzel ama istediyim git geli yapmıyor üç ayarlı hızlı orta yavas ....Ben ise bunun dur kalk yapması için bir arkadaşım modülatör verdi ve 1 sn ye aralıklarla dur kalk yapıyor. Sürkülasyon motorunun fişini kesip bağlama şansım var ama o şekilde istemiyorum mesela motor yavasta calışıyor ve durkalk yapıyor orta düzeyde calışıyor dur kalk yapıyor hızlı düzeyde yapıyor dur kalk yapıyor bu aldığım modülatörü nereye bağlamalıyım resim ekleyim

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    resun 15000 için yardım

Sürekli dur kalklar motora zarar vermezmi? .8. Birde sürekli dur kalklarda fazla enerji harcar.

Neden motorun sürekli dur kalk yapmasını istiyorsunuz ? Bu sayede gel git artarmı ? saat:gif

3. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    resun 15000 için yardım

Adaptör ile panel arasına :heyo:

4. mehmettekin16

mehmettekin16

İsim:
    mehmet tekin
    resun 15000 için yardım

resun 15000 wave maker olduğu için zarar vericeyini zannetmiyorum zaten çalışma pernsibi düşük orta kuvetli bunlar aynı anda küçük10sn büyük orta 15 sn büyük ise 19sn civarında calışıyor ama motor durmuyor ben ise bu saniye aralarında dur kalk yaptırmak istiyorum bu sayede doğal olarak gel git daha sağlıklı olacağını düşünüyorum

5. mehmettekin16

mehmettekin16

İsim:
    mehmet tekin
    resun 15000 için yardım

peki apabtör ila panel arasına modülatörübağladık.Modületörüde fişe takıcaz demi arkadaşlar kusura bakmayın kafam gercekten çok karıştı :horon:

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    resun 15000 için yardım

Her motor buna dayanmaz ama bağlanacağı yeri Mesut yazmış. Zaten gelgit çalışmasına modülatörü de o mesut yapmıştı. Dur kalk olarak ayarladık biz de ama motor bu amaca uygun üretilmişti.

7. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    resun 15000 için yardım

Modületör dediğiniz cihazın bir resmi varmı? Ekleyin yada bağlantı uçlarını yazın tekrar bakalım :heyo:

Sayfayı Paylaş