1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Resun Wave Maker Waver-2000

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Görkem ÇAKIR tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Merhaba değerli forum sakinleri;
    Biliyorsunuz 45*30*30 Nano Resif akvaryumuna sahibim. Şuan akvaryumda sirkülasyon için kullandığım motor Atman AT-201. Bu motordan memnunum fakat deniz akvaryumu için üretilmişler var. Bunlar bana daha iyiymiş gibi geliyor. Dalga motorunu değiştirmek istiyorum. Resun Wave Maker Waver-2000 almak istiyorum. Sizce bu fazla gelir mi? Açıklamada 40-60 litre akvaryumlar için yazıyor.

Saygılar...

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Fazla geleceğini sanmıyorum. Maker Waver ilginç bir ürün ve değişken akıntı yaratmaları açıkcası çok hoşuma gidiyor. Bu ürünü kullanmadım ama genel olarak işlevleri çok güzel.

3. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Ya kafam karıştı aslında. Fazla gelir diyenlerde var ama. Orda 40-60 litre akvaryumlar için yazıyor. Değişik akıntı derken nasıl acaba?

Saygılar...

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
  5. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Böyle bir şey benim için çok güzel olur fakat sorum şu fazla gelir mi? Çünkü konunda belirtmişsin abi fazla akıntı iyi değil diye. Resun Wave Maker-2000 de değişken akıntı yapma özelliği var mıdır? Yoksa üst modellerde mi var?

Saygılar...

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Değişken akıntı yapar diye biliyorum. Fazla gelmez diye düşünüyorum. Zaten söylediğine göre yazan hacim pek farklı değil. Zaten hafif fazla olsa bile önlem alınabilir, mesela önüne uygun mesefade bir taş koyulabilir.

7. KralMurat

KralMurat

İsim:
    Tayfun Murat İpek
    Resun Wave Maker-2000, Resun Wave Maker serisinin en küçük motorudur. Resun Wave Maker-15000 modelini benim 100x40x60 tankımda kullanmayı düşünüyordum ama Koralia 4'e karar verdim daha sonra, ozaman Resunlar hakkında biraz araştırma yapmıştım. Çok uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler, 2 sene garantili Resun Wave Maker-2000 fiyatı 27 lira, gayet uygun ve sizin tanka süper olur, fazla geleceğini sanmıyorum.

Sayfayı Paylaş