1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

RLSS R8-I skimmer(sıfır)

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde kaptanıderya tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    Satılık RLSS R-8 İ dc Skimmer( sıfır)
    Sumpıma fazla büyük geldiği için ve biopellet reaktörü kurmayı düşündüğüm için yeni aldığım sadece birkere tatlı su varken suya girmiş kutusu, garantisi ve tüm parçalarıyla duran sıfır skimmerım satılıktır.

Ürün Özellikleri
    ...
    RLSS SKIMMER R8-I
    Model: R8-i
    8" Internal Skimmer
    Ölçüler: 30,5cm*21cm*55cm
    Güç Girişi:100-240V, 50-60hz
    Motor:DC
    Güç: 40W max.(Waveline Dc6000 motorludur)
    Hava Çekişi: :1200L/h
    1000L-2000L arası tanklara tavsiye edilir.

Almak isteyen arkadaşıma yardımcı olmaya çalışacağım ( Satın aldığım yere iadesini etik bulmadığım için ilan veriyorum-kar amaçlı değil aldığım rakamın altına vereceğim)

iletişim:05449088469

Kutusunda koruyucu straforları vs. olduğu için kargo gönderim ve otobüsle gönderime uygundur ( Evim Esenler Otogara yakın)

Tamamı nakit veya yarısı nakit yarısı canlı takası olabilir maksat boşta durmaması.

nOT; Ürünü çin malı olarak bilenler varmış fakat marka USA canada malıdır, jebao motorlu değil DC waveline motorludur.

WhatsApp tan güncel foto isteyenler için fazlaca resim ekliyorum.

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    fiyat 1165 tl Sanalpazar da + %5 komisyon ile kredi kartına taksitli satış imkanı vardır.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Sayfayı Paylaş