1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

roxin 100 w ısıtıcı

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde kerem11 tarafından 24 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Arkadaşlar 60 litre canlı dopuran tankıma bugün 100 wattlık roxin ısıtıcıyı 17,5 liraya aldım.

Sizce fiyatı uygunmu ?

Ürün kullanışlımıdır kalitelimidir ?

Suya nasıl koyuyorduk derece dısarda kalıcak şekilde mi olacak ?

2. U.Uçar

U.Uçar

İsim:
    Ufuk UÇAR
    Konuyu tuzlu su bölümüne açmışsınız, fiyat normal ama ısıtıcının kaliteli olduğu söylenemez.Suya ayar düğmesi hariç tamamen gömebilirsiniz.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ufuk abiye katılıyorum fiyatı uygun ama pek duyulmuş bir marka değil.

Konu 'Donanım ve Ekipman Portalı'na taşındı...

4. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Hım Teşekkürler.

Şiimdilik memnunum.Derece koydum ısıtıcıyı 25 e getirdim.Sıcaklık düştüğü gibi çalışıyor.

5. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
    Dışarda kalsın ısıtıcının baş kısmı bence.fiyat uygunmuş da kalitesini bilmem.

6. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    ben yaklaşık 8 aydır kullanıyorum 30 litrelik tankımda. Canlıdoğuranlarım varken almıştım, şimdi polit yavrularım var içinde bu tankta, memnunum. Roxin duyulmuş marka değil ama, ısıtıyormu, ısıtıyor. Sorun yok.

Ancak Fiyat bana biraz pahalı geldi açıkçası. Atman AT-300 modelini 250 litrelik tankım için almıştım, 24 TL idi. 300 wattlık..

Roxinin 100 wattlığını da 12,5 liraya almıştım. çok büyük fiyat farkı yok tabi.

Sayfayı Paylaş