1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Rs Electrical Isıtıcılar Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir?

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde T3kniker tarafından 25 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. T3kniker

T3kniker

İsim:
    Murat Demirel
    Arkadaşlar son 1 ay içinde aldığım Rs Electrical ısıtıcılardan 2 tanesi bozuldu.Bir tanesi üstünden su aldı.İçindeki tellere kadar ıslanmış.Az kaldı büyük bir faciaya sebep oluyordu.İkincisinin de rezistansı bozuldu.Bıraksam patlayana kadar çalışcak.Suyu 39 C'ye kadar getirdi.Allah'tan içinde canlı yoktu.Benim tecrübelerim kötü oldu.Sizlerden yorum almak istiyorum.Bu Çin malı akvaryum malzemeleriyle ilgili...:motz:

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Rs Electrical Isıtıcılar Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir?

Isıtıcı akvaryum için riskli ve önemli ekipmandır. O yüzden marka olarak yer edinmemiş ısıtıcılara ve böyle özellikle 3 tane uygun fiyat diyerek almak yerine bir adet kaliteli ısıtıcıya parayı vermek akıllıcadır.

Çin malı diye ayrım yapmıyorum, kaliteli ve kalitesiz kavramı birçok markada var.

Jager, Eheim ısıtıcılar güzel veya Atman marka ısıtıcı kullanabilirsin.

3. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Geçmiş olsun. İstisnalar kaideyi bozmaz ama Alman malı genelde her üründe iyi çıkıyor. Çin mallarının da iyisi var tabii bazı ürünlerde. RS Electrical'in de bazı ürünleri kaliteli sayılabilir.

Kaç watt ısıtıcıyı kaç liraya aldınız ? Piyasa fiyatına göre bir eheim'le veya daha ucuzu sera ile kıyasladığınızda ne kadar fark edecek?

4. T3kniker

T3kniker

İsim:
    Murat Demirel

Temel hocam aynen katılıyorum.Fiyat uygun olunca ister istemez alıyoruz.Olmadı Roxin ısıtıcılara devam edicem.Burak hocam 4 tane almıştım.Ama hepsini aynı zamanda almadım.Ortalama 10TL ile 15 TL civarı.Size de kesinlikle katılıyorum.Alman malları çok kaliteli.Çin malları çok sıkıntılı...

5. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Ilk tankımı temel abı bılır :) o ısıtıcıyı 3 sene kullandım. RS electrıcal'ın 50 wattlıgıydı. Hala tankı hedıye ettıgım arkadasım kullanıyor.

Istısnamı bılmem ama, memnunum yanı.

Sent from my Blacberry

6. GokhanZeybek

GokhanZeybek

İsim:
    Gokhan Zeybekoğlu

Ben kullanıyorum yaklaşık 2 ay oldu daha bir sorun yok.

7. T3kniker

T3kniker

İsim:
    Murat Demirel

Şaşırmamak elde değil.Bana mı hep sıkıntılı ısıtıcılar denk geldi.Erman Bey özellikle sizin ısıtıcıya bravo...Torunlara miras bile kalır...:D

8. BassKiller

BassKiller

İsim:
    mehmet yılmaz

Bende Roxin 300 watt ısıtıcı var 7-8 aydır sorun çıkmadı şuanda kullanıyorum ama Roxin'in 100 wattlık ısıtıcısını birkaç ay kullandım 2 hafta önce denediğimde çalışmıyordu.Biraz şans meselesi galiba :)

9. T3kniker

T3kniker

İsim:
    Murat Demirel

Mehmet aynen dediğin gibi şans meselesi...Bu aralar şanssızım galiba...:)

10. emrank

emrank

İsim:
    Emre

bende iki ay oldu kullanalı bi sıkıntı çıkmadı bakalım şimdiye kadar

11. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

Hatta daha sora bir tane daha almıştım yavru tankım için miydi neydi tam hatırlamıyorum, onda da problem çıkmamıştı. Hatta ben bilerek rs electrical'i tercih etmiştim memnun olduğum için. Camını sakarlıktan kırmadan önceki 6 - 7 ay sorunsuz kullanmıştım.

Sayfayı Paylaş