1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Süper Aquatic Dalga Motoru

Başlığı 'Akıntı ve Dalga Motorları' kategorisinde kupeli tarafından 13 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara
    Portalda okuduklarım ve bikaç kişininde tavsiyesi ile 3000 lik Super Aquatic dalga motoru aldım ve bugün elime ulaştı. Boyutları, şekli ve mıknatıslı oluşu oldukça güzel.

Fakat mıktanıs kutuları bana biraz zayıf geldi. Kapaklar tam kapanmamış gibiydi. Zaten tırnağımla kaldırdığım zaman kolayca açıldı.

Mıknatıs suya zarar verirmi bilmem ama mıknatısın altındaki demir tuzlu suda paslanıp suya zarar verebilir düşüncesi ile kapakları tangitle yapıştırdım.

Daha sonra baktımki mıknatısların cama gelen kısımlarında camın cizilmesini önleyecek hiç bişey yok. Bende elimde olan sunni deriden 2 parça keserek mıkantıslara yapıştırıdm.

Sanırım bu şekilde daha sağlıklı olacak. Super Aquatic almak isteyenler için faydalı olabilir diye burada paylaşmak istedim.

cirol, YIKIKTEMO ve fth-94 bunu beğendi.
  2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Cevap: Süper Aquatic Dalga Motoru

Ellerine sağlık abi güzel yazı olmuş. Almak isteyen arkadaşlara yardımcı olucak bir başlık olmuş. En kısa zamanda akvaryumda çalışırkenki performansının videosunu bekliyorum :)

Güzelcede modifiye etmişsiniz. Çok zekice olmuş mıknatıs kısmına deri yapıştırmak aksi taktirde çizebilir ve ses çıkarırdı. Yalnız benim kafam o suni deri zarar verirmi akvaryum ? Onun yerine bez olsa dahamı iyi olurdu bilemem.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Ellerine sağlık Hakan tanıtım için. Güzel motor ve mıknatıslı bu tarz motorlar çok kibar ve geniş açı akıntı sağlıyorlar. Güle güle kullan.

4. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Fatih aslında bende düşündüm sunni deri zarar verimi akvaryuma diye. Ama sanki plastik türevi petrol ürününden imal dilmiş gibi ve bi zararı olacağını sanmıyorum tabi bekleyip göreceğiz.

Temel abi teşekkür ederim. Umarım bu motoru almayı düşünenlere bi faydası olur. Fiyat/performans açısından oldukça iyi bir motora benziyor.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Güzel bir tanıtım olmuş Hakan teşekkür ederiz. Yeni ekipmanın hayırlı olsun bu arada.

kupeli bunu beğendi.
  6. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Hakan hocam güzel bir tanıtım olmuş ellerine sağlık.Bende akvaryum için alacaktım ve bu konu çok yerinde oldu fiyatlarıda uygun.Bu hafta bende sipariş geçeceğim.

Sayfayı Paylaş