1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

süper bir akvaryum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde kaptans08 tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. kaptans08

kaptans08

İsim:
    şakir tangut
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Selam Şakir Bey,

Linklerde sanırım yanlışlık yaptınız. Kontrol ederseniz ve tekrar buraya eklerseniz düzenleyebiliriz konuyu. :ay:

Hoşgeldiniz portala...

3. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Ben video'nuzu indirdim ve izledim.Bu yapmış olduğun duvara yapışık bir fanus olmuş.Birince fanusda 2 tane japon var gördüğüme göre ama 2. fanusda eğer yanılmıyorsam sarı prensesler var 10 taneden fazla.Japonları ve sarı prensesleri o şeyin içinden çıkarın.Ona verdiğiniz parayla gidin bir akvaryum alın.:motz:

4. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Videoyu izlemedim ama Özcan Abi'yi bu kadar sinirlinendirdiyse yazıktır. O kadar balığa yazık ya.

5. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Videonuzu izledim. Japonlar için uygun olabilir ama sarı prensesler için hacim ve alan çok ama çok yanlış. Sarı prensesler için dekorsuz bi akvaryum düşünülemez. Onların doğasında kayalar olmalı, akvaryumda girinti ve çıkıntı, saklanabilecekleri bi mekan olmalı. Betta ve Japonlar için güzel bir akvaryum olmuş ama. İlginç bir fikir.

6. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    İlginç bir akvaryum olmuş geliştirilirse güzel bir akvaryuma dönüştürülebilir. Arkadaşlar bu kadar sert çıkmayalım balıklar hakkında bilgisinin olmadığını yazmış zaten Şakir bey fanusların boyutları tam belli olmuyor ama birleştirilse hacim artacaktır ve güzel bir dekorla o balıklara bakabilirsiniz bu boy tankta ancak beta olabilir

cirol ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  7. keskinerkan

keskinerkan

İsim:
    Erkan KESKİN
    Enteresan bir çalışma olmuş gerçekdende birazdaha bilinçli üzerinde çalışılırsa daha güzel şeyler çıkarılabilir.Mesela bursa bayrağı oraya hiç uymamış :D

8. muratozturk

muratozturk

İsim:
    murat öztürk
    merhaba şakir bey
    görsel olarak harika bir fikir olmuş akvaryumun hakkında biraz bilgi verirmisiniz ne kadar su alıyor temizlik filtre ve havalandırma nasıl yapılıyor gibi bilgiler tavsiyede bulunacak arkadaşlar için önemli

9. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Bence bu şeylerin içinde hiç bir balık olmaz ne beta ne japon ne de sarı prenses...Fanusun içindeki balık dışarıyı ters görür ters görmede şaşılığa sebep verir.

10. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
    Bence ilginç bir akvaryum.Zevk meselesi birazda ben akvaryumu tercih ederim ama bence güzel olmuş.tür tercihi tartışılır. temel2:

11. kaptans08

kaptans08

İsim:
    şakir tangut
    ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

küçük olan akvarumun ölçüleri 35x35 cm 9 litre su

büyük olan akvaryumun ölçüleri 60x60 cm 70 litre su kapasitesi var, şu anda 40 litre su var,

beta beslesem daha iyi olacak galiba...

12. kaptans08

kaptans08

İsim:
    şakir tangut

Sayfayı Paylaş