1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sıfır Çok Uygun Fiyata Dijital Ölçüm Cihazları ve Api Test Kitleri

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde Phenomen tarafından 14 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Phenomen

Phenomen

İsim:
    Can Iraktan
    Aşağıda listesi olan test kitlerini ve digital ölçüm cihazları sıfırdır. Kısa bir süre önce deniz akvaryumu kurmaya heveslendim, bayağı bir araştırma yaptım fakat maddi problemden dolayı akvaryumu kuramadım. Bu malzemeleride almış bulundum fakat hiç kullanma imkanım olmadı. Sadece ölçüm cihazlarının çalıştığından emin olmak için açıp denedim. Fotoğraflar ürünlerin kendisine aittir. Api Test kitlerini yurtdışından 160 TL' ye getirttim, ölçüm cihazlarının tümünü forumda bir arkadaştan 250 TL'ye aldım. Yani toplamda bana 410 TL' ye mal olan ürünlerin tamamına 300 TL istiyorum. Yeni akvaryum kurmayı düşünen arkadaşlar için kaçırılmayacak fırsat. İletişim 0533 967 18 41 Can.

Dijital Test Cihazları:

1- Tuz Ölçer - Digital Refraktometre

2- Dijital PH Metre ve Isı Ölçer (Akvaryuma sabitlenip sürekli suyun ısısını ve PH değerini gözlemleyebilirsiniz. Yanında iki ayrı kalibrasyon sıvısı gelmektedir.)

3- Dijital TDS Metre

API Test Kitleri: (Piyasadaki en güvenilir testler olduğu söyleniyor)

4- API Salt Water Test Kit (pH, Amonyak, Nitrit ve Nitrat testlerini içerir.)

5- API Reef Master Test Kit (Kalsiyum, KH, Fosfat ve Nitrat testlerini içerir.)

İletişim: ************

2. Phenomen

Phenomen

İsim:
    Can Iraktan
    1,2 ve 3 Nolu dijital ölçerler satılmıştır.

Api test kitleri durmaktadır. Tek test kitinin fiyatı 70 TL' dir, iki ürün beraber alınırsa 130 TL' dir.

3. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Test kitlerinin son kullanma tarihi nedir?

4. Phenomen

Phenomen

İsim:
    Can Iraktan
    2015 ila 2017.

5. Phenomen

Phenomen

İsim:
    Can Iraktan
    Tüm ürünler satılmıştır, ilgilenen herkese teşekkürler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş