1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sıfır Satılık Ps Protein Skimmer ve Sump Motorları

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde Aslan06 tarafından 24 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Aslan06

Aslan06

Yer:
    .
    Merhaba 4 ay once sifir alinan ancak proje degisikigi nedeniyle kullanilmayan asagidaki motorlar satiliktir.

Rio ps motoru-cirpici pervaneli-debi 1590 litre 18.5 watt-120 TL

Rio sump motoru-normal pervaneli-debi 2970 litre 29.5 watt-140 TL

Motorlar sorunsuz sifir kutusundadir. Ayrica motorlarin elektrik sarfiyatlari dusuk olup cok sessiz calismaktadir.

Her iki motorda seramik millidir, cok ama cok sessiz calismaktadir, 18.5 ve 29.5 watt olmalari sebebiyle elektirik sarfiyatlari cok dusuktur, ps motorunun cirpici pervane tasarimi nedeniyle muazzam kopurtme yapmaktadir, sump motorununda ozel patentli pervane tasarimi ile yuksek debi saglamaktadir, isinma durumu neredeyse yok gibidir, her iki motorda makul boyuttadir kucuk sumplarada sığar, her iki motorunda plastik kalitesi cok iyidir,
    cin mali degildir taiwan malidir.
    Yazdiklarim birebir kendi tecrubemdir daha onceki akvaryumlarimda da rio 17 4500 litre ve 14 3500 litre sump motorlari kullanmistim hatta rio 17 hala duruyor muthis bir motor tribin pervaneli isteyen olursa onuda verebilirim, bu motorlar icin diyebilecegim makul fiyata hakkini fazla fazla veren piyasadaki en iyi motordur. Kullandiginizda bana hak vereceksiniz. Her ile kargo yapilir.

[​IMG] 2016-02-21-10-59-16.jpg

veysel bunu beğendi.
  2. Aslan06

Aslan06

Yer:
    .
    Deniz ekipmanlari ile takasta olabilir...

3. Ekrm16

Ekrm16

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Eko
    Son fiyat nedir acaba?

4. Aslan06

Aslan06

Yer:
    .
    yeni kurulum yapiyorsaniz destek olmak icin ps motoru 100 sump motoruda 120 olur...

5. Aslan06

Aslan06

Yer:
    .
    Takas imkani var urunler sifir piril piril, motorlar cok ama cok sessiz ihtiyaci olan degerlendirsin...

6. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    İyi motorlardır bende sıfır alıp kullanmıştım zamanında, muadillerine göre enerji sarfiyatları da düşük seviyede.

Aslan06 bunu beğendi.
  7. Aslan06

Aslan06

Yer:
    .
    Aynen veysel gercekten iyi bu motorlar bide hem cok sessiz hemde isinmiyor...

veysel bunu beğendi.
  8. Aslan06

Aslan06

Yer:
    .
    Ilan pasiftir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş