1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sabae Anemone Foruma Hediye

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde mertyılmaz tarafından 14 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. mertyılmaz

mertyılmaz

İsim:
    Mert
    Sabae Anemone hediye ediyorum arkadaşlar. Yalnız lütfen 3-5 mesajı olanlar mesaj atmasın.

Telefonla çektiğim için bulanık çıktı.

Yer:İstanbul

2. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Cevap: Sabae Anemone Foruma Hediye

Çok güzel hareketler bunlar :) Ben talibim 3-5'den fazla sayıda mesajım da var, e hadi hayırlı bir kısmet çıktı bakalım...

3. mertyılmaz

mertyılmaz

İsim:
    Mert

Burak abi dün Semih arkadaşımız söz verdiğimden ötürü anemon onun oldu,hediye yarın verilecektir.Konu kitlenebilir.

4. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Hayırlı uğurlu olsun :)

5. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul

Mert
    Keske konu içerisinde yazışıp verseydin, ilk yazan Burak gözüküyor konuda. Önceki yazışmalar burada olsaydı Burak talip olmazdı eminim.
    Temel kaptanım, imkan varsa "beğendiyseniz tıklayın" butonu yanına birde "hoşlanmadım " butonu koyalım. :)

6. mertyılmaz

mertyılmaz

İsim:
    Mert

Bülent abi dün konuyu açtığımda özel mesaj olarak ve 94sem like yapıp ve mesaj sayısı fazla oldugundan Semih kardeşimize verdim.Benim seçme olasılığım yok ona yada şuna veriyim diye.İlk mesaj atana verdim.Bir anemone içinde konunun bukadar büyümesine gerek yok.Sonuç olarak seçmece yapmıyoruz abi :)

7. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul

Özel mesaj ile alanlaraydı canım benim tepkim. Kesinlikle kişisel birşey değil. Talip olanın yerine kendimi koyup düşününce;konu sahibi olarak bundan sonraki hediyelerinde yönlendirirsin, biz de konuyu takip edenler olarak dikkat ederiz diye yazdım buraya. Aile ortamı ne de olsa :)
    Yoksa tabiiki kuralları sen koyuyorsun. Kimse demotive olmasın diye yazdım. Konuda "ben talibim" yazacak sadece alan kişi, açıkça yazılabilir. Çok küçük birşey ama bu kadar güzel ortamda küçük şeylere dikkat etmek sürekliliği sağlar.

8. mertyılmaz

mertyılmaz

İsim:
    Mert

Çok haklısın Bülent abicim

9. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Bazi arkadaslar birkac kez hediyelerden faydalandiklarindan alenen ben talibim diyemeyebiliyorlar ve bu yol daha cazip gelebiliyor.

Gereken duzenleme yapilmistir.

Sayfayı Paylaş