1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Safkan damızlık melekler ve Aphanius anatoliae balıkları (hediye)

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde Onur G. HİTİT tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Satılan balık türü/türleri (*): Safkan damızlık melek balıkları (üç adet, ikisi çift), safkan Aphanius anatoliae (3 adet)

Adet (*): 3 adet melek, 3 adet Aphanius anatoliae

Fiyat (*): Yok. Alacak kişi onlara çok iyi bakacağını garanti etmek zorunda.

Teslim şekli, teslim yeri ve teslim koşulları: Elden teslim, kesinlikle kargo yok. Bu yüzden Bozüyük, Bilecik, Eskişehir civarından kişiler tercihimdir.

Ek bilgi: Akvaryumlarımı elden çıkarmaktan vazgeçtim. 240'lık paludaryumdaki damızlık safkan melekleri, onlara iyi bakacağını garanti eden birine hediye edeceğim (tekliflere açığım, almak isteyenler iletişime geçsinler). Yabani lepisteslerin tümünü 40 litrelik bir akvaryuma salacağım. Endler balıklarım ve cüce vatozların tümü 240'lık akvaryuma aktarılacak. Aphanius anatoliae balıklarımı da onlara iyi bakacağını garanti eden birine vereceğim (tekliflere açığım, almak isteyenler iletişime geçsinler). Haftalardır akvaryumlarımla doğru dürüst ilgilenemedim, yüzey bitkileri tamamen kontrolden çıkmış durumda. Yüzey bitkilerini de isteyene ücretsiz verebilirim, ama birkaç güne kadar alan çıkmazsa üzerlerine sifonu çekmek zorunda kalacağım.
    İli, ilçesi, semti (*): Bozüyük/BİLECİK

Fotoğraf:

Melek fotoğraflarımız: Meleklerimiz | Facebook

Aphanius anatoliae fotoğraflarımız: Aphanius anatoliae akvaryumumuz | Facebook

Videolar:

Melekler: Paludaryumumdaki melekler | Facebook

Melekler: Palu 240 - Eylül 2012 | Facebook

Melekler: Melek balıklarım | Facebook

Melekler: Meleklerimin yumurta telaşı | Facebook

Aphanius anatoliae:

H.Kaya.Gemlik., vanlyy, YIKIKTEMO ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. DaPhNe

DaPhNe

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Ayşe Sarı
    meleklerinizi gördüm çok güzellerdi hatta aklım kaldı diyebilrim inşallah üzerine sifon çekmemişsinizdir hatta sizin melekler yüzünden bende özendim ama prenseslerimle aynı yerde olmazmış o yüzden vazgeçtim

3. Mehmet SAĞLAM

Mehmet SAĞLAM

Yer:
    Bilecik
    İsim:
    Mehmet SAĞLAM
    Merhabalar hocam bende bilecikteyim merkezde eğer balıkları hediye etmediyseniz ben talibim. Cevabınızı bekliyorum hayırlı günler

4. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Melekleri vermekten vazgeçtim, Aphanius anatoliae balıklarını ise bir okula hediye ettim.

NOT: Aphanius anatoliae balıklarından bulabilirim. Hatta birlikte bulabiliriz. Özel ileti... ;)

Sayfayı Paylaş