1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Saklanan Anemon

Başlığı 'Genel Mercan Bakımı ve Kültürü' kategorisinde kosonof tarafından 9 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

1. kosonof

kosonof

Yer:
    Ankara
    İsim:
    cihan
    Herkese selam. Tanka dün yaklaşık avuç içi kadar büyüklüğünde bubble anemon aldım. İzlenebilecek şekilde kaya oyuğuna yerleştirdim ve yaklaşık iki üç saat içinde videodaki yerine yerleşti. Nasıl olsa ortaya çıkar dedim ve dünden bugüne hala aynı yerde. Sanırım orayı mesken tutacak. Ne yapmam gerek yerinden edip göz önüne getirmek için. Göründüğü üzere kaya diziliminden dolayı kayaları oynatmam neredeyse imkansız. Var mı yardım edebilecek? Video linktedir..

2. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul
    Anemon konusunda tecrubesizim yardimci olamayacagim ancak oboyutta blue icin tankiniz biraz kisa degil mi yanlis anlamazsaniz?:rolleyes:

kosonof bunu beğendi.
  3. kosonof

kosonof

Yer:
    Ankara
    İsim:
    cihan
    Yok hocam neden yanlış anlayayım ki. 100 cm uzunluk var tankta. Gayet mutlu görünüyo ama siz böyle söyleyince bilwmedim şimdi.

4. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul
    Video aldatmiosa blue xll olmus

En asaa 150cm derler

5. kosonof

kosonof

Yer:
    Ankara
    İsim:
    cihan
    Aynen hocam. XXl. Peki sıkıntısını nasıl belli eder?

6. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul
    Evet xxl yannis yazmisim.

Ya soyle cok isin dramatik kismina girmeden, bu hayvanlar okyanusta km lerce yuzen bir cins, boyu buyudukce 10 kulacta gidecegi mesafeyi 2 kulacta gidiyor sonucta bir de biliyorsunuzdur istedimi inanilmaz hizli yuzebilen canlilar. Benim bildigim kadari ile sikintiya girdiklerinde renkleri donuklasmaya basliyor.

kosonof bunu beğendi.
  7. kosonof

kosonof

Yer:
    Ankara
    İsim:
    cihan
    Anladım hocam mantığını. Peki bu anemon ne olacak?

Sayfayı Paylaş