1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sakura (Samsun'dan)

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde Onur G. HİTİT tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Satılan Canlı(lar): Kiraz karides (Neocaridina denticulata)
    Adet Fiyatı: 2 TL.
    Toplu Alım Fiyatı: Yok.
    Adedi: 50 adet.
    Boyu: Erişkin, genç, damızlık (karışık).
    İli/Semti: İlkadım/SAMSUN
    İrtibat Bilgileri: Buradan, özel iletiyle iletişime geçebilirsiniz. Veya hafta içi 12:00-18:00 arasında 0533 311 39 21 mobil numaradan ulaşabilirsiniz.
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: Kargoya veremiyorum. Israr etmeyin. Almak isteyen bizzat elden teslim alır.
    Fotoğraf: Aşağıdadır.
    Diğer Ek Bilgiler: Kendi üretimim olup, türünün en güzel örnekleridirler. Fotoğraftaki örnek internetten bulunmamıştır, bizzat kendi çektiğim fotoğraflardan biridir.

Türünün en saf ve en kırmızı olanlarıdır. Sakura olarak bilinirler. Sakin ve minik balıkların yaşadığı bol bitkili akvaryumlarda sorunsuz bir şekilde yaşayıp ürerler. Lepistes, moli, plati, endler, çöpçü türleri, cüce vatozlar gibi sakin balıklarla birlikte yaşayabilirler. Melek, beta gibi balıklarla aynı akvaryumda olmamalıdırlar. İyi bir yosun temizleyicisidirler. Ayrıca fark edilmeyen yemleri de yerler, çürümüş bitki kalıntılarını da yerler.

İlandakiler kendi üretimimdir ve fotoğraflar bana aittir, satılık karideslerin fotoğraflarıdır.

Kargo veya otobüsle nakliye önermeyiniz. Almak isteyen direkt gelip elden alır.

Tanesi 2 TL'dir. Pazarlık payı yoktur. Toplu alımlarda da fiyat değişmez. Zaten 10 tane isteyenlere 12-13 tane, 20 tane isteyenlere 22-23 tane veriyorum (yani 10 adet alana 2-3 tane de bedava veriyorum).

YIKIKTEMO ve Pennywise bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş