1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Samsung B3410 Wifi ?

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde kerem11 tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Arkadaşlar öncelikle alakasız bi konu oldu ama sizlerden ve portal yönetiminden özür dilerim.Yardıma ihtiyacım var.

http://www.ceplab.com/wp-content/uploads/2010/02/Samsung-B3410W.jpg

Bu telefonu 1 haftaya kadar almayı düşünüyorum.

Özellikler

Wifi
    2,0 mp kamera
    16 GB artırılabilir hafıza
    3G
    Blutut :D

Gibi önemli özellikleri var

Sizden istediğim tavsiye edermisiniz ?

Wifi tam olarak ne işe yarıyor. ?

Önerilerinizi bekliyorum.

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Kerem Wi-fi kablosuz nternet özelliği. Alılveriş merkezlerinde filan kablosuz internet bulunuyor. Ücretsiz olarak bağlanabiliyorsun.

kerem11 bunu beğendi.
  3. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Özellikleri ve görüntüsü çok hoş. Fiyatı ne kadar acaba? Bu arada telefona baktım. 3G özelliği yok.

4. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Kerem bu telefon 400-450 lira arasında olması lazım. Az önce tam olarak yazamadım. Uykudan yeni kalkmıştım gözlerimi açamadan zar zor yazdım :)

Bence bu telefona bu para çok. Onun yerine dokunmatik ekranlı Nokia 5800 düşünsen ? Şuanda fiyatı 460-490 tl arasında. Fiyatı özelliklerine göre gerçekten çok uygun. Bende Şubat ayında almıştım. Şuandada maşallah kullanıyorum hiç bir sorunda olmadı. Nokianın en çok satan telefonu. Sürekli sürüm yükseltiyorlar. İnternet üzerinden güncelliyorsun yeni özellikler geliyor vs. Şuanda son sürüm kullanıyorum ve telefon şuanda mükemmel diyebilirim. Fakat ilk telefonu aldığın sürüm kötüydü. Fakat şuanda tüm sorunlar düzeltildi diyebilirim. Kısaca önerim olarak. Nokia 5800 Xpressmusic ;) Kırmızı olanını almalısın :)

5. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Kerem acele etme. 700 Lira kadar ayırabiliyorsan telefona, Nokia C6 al derim.. N97 den farkı yok. Nokia dan şaşmayacaksın telefonda. Symbian işletim sistemine sahip olması sayesinde, ne istiyorsan yükleyebilirsin telefona. Sysmbian OS 9.4 V5 işletim sistemi yüklüdür fatihin gösterdiği XM 5800. Fiyatı da iyi özelliklerine göre. ama ben biraz durumu toparlarsam Nokia C6 alacağım. ;)

Nokia C6;

Bunlar da özellikler;

http://www.nokia.com.tr/cep-telefonlari/tum-modeller/nokia-c6

Buda HB deki fiyatı;

http://www.hepsiburada.com/Liste/no...spx?categoryid=371946&productid=telcepnokc600

kerem11 bunu beğendi.
  6. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Teşekkür Ederim arkadaşlar

Alabileceğim 400 450 tl civarındadır.Bu teli gördüm hoşuma gitti.

Nokia 5800 ı da baktım ama dokunmatik bozulursa diye kaygı ediyorum. Bu yüzden bu teli ekrandaki dkunmatik bozulursa klavyesini kullanırım . Diye düşünmüştüm.5800 a 'da baktım akrabada vardı pek hosuma gitmedi açıkcası zor geliyor dokunmatik kullanması.

Bu Telefonun fiyatı 350 civarı falan 3G evet yokmuş bende sonradan farkettim.Wifiyle evimdeki kablosuz modemden net çekipte internete girebiliyormuyum ?AkvaryumPortalı 'na Facebook gibi yerlere girebiliyormuyum. ?

7. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Evet rahatlıkla girebilirsin. :) Ben 3G den giriyorum.

kerem11 bunu beğendi.
  8. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Kerem modemin kablosuzda evdende internete girebilirsin telefonlar.

Ekranı bozulursa diye birşey yok Kerem. Alalı 9 ay oldu 5800' ı tık demedi maşallah. Alacağın telefonun ekranı arızalanırsa tüm işlemlerini klavye ile yapabilceğinimi sanıyorsun ? Malesef öyle değil. O klavye daha rahat mesaj yazmak için. Yani oradan tam olarak yönetemezsin telefonu. Zaten telefonun ekranı bozulurmu yahu adamlar ona göre yapıyor. Alıpta çekiçle vuracak halin yok ya. Bu işin 2 yıl garantisi var. Veriyorsun kvk'ya ücretsiz yapıp yolluyorlar. Korkma ekranı filan bozulmaz. Dediğim gibi aldığında versiyon güncellersen dokunmatik ekrandaki gelişmeleri görebilirsin. Çok daha hassaslaştı. Acaba akrabandaki 5800 güncellenmişmi ?

9. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Nasıl yani modemim kablosuzda olsa Wifi ile internete girebiliyormuyum.?

Akrabadaki güncellenip güncellenmediğini bilmiyorum.Ama yeni almış güncellenmemiştir.
    Dokunmatik kullanamıyorum.Parmakların çok kalın :D kullanamadım onuda ama zamanla alışır. :D
    Öneriler için teşekkürler.Duruma ve paraya göre bakacağım. :D

10. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Kablosuz yayın yapabilen (wireless) olan bir modemin varsa, girersin telefonundan internete. Bence 5800 al derim, güzel telefon. V31 se eğer, dokunmatiği sert azıcık. Ama V52 var sanırım şu anda, o mesela süper hassas yapıyor dokumatiği. Kızkardeşim kullanıyor.

V31 den V52 ye de, kendin sürüm yükseltebilirsin. Tek ihtiyacın olan 5800 ve internet olan bir PC...

kerem11 bunu beğendi.
  11. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Hım kablosuz yayın yapabilen modemim mevcuttur.

Teşekkürler Yardımlar için. !

12. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Rica ederim. !

13. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Erman abi v51 mevcut şuanda. Bende v51 kullanıyorum. Yakında v60 gelicek haberlere göre.

kerem11 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş