1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı Prenses Üreme

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde someye tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. someye

someye

150 litrelik akvaryumum da sadece sarı prenses besliyorum. 4 tane çöpçü ve 1 salyangoz daha var. 1 erkek 7 dişi; dişilerden birinin ağzında yumurtalar var. Ağzından çıkardığı zaman diğerleri yerler mi? Ya da çıkartır mı ağzından?

2. Sıkıştırılmadığı sürece ağzından çıkartmaz.

Alparslan bunu beğendi.
  3. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Ağzından çıkardığı zaman diğerleri büyük ihtimal yer. Hatta kendi de yiyebilir.
    Benim tavsiyem ağzına yavru aldıktan sonra ki 14-15. günde balığı kusturmanız.

4. saidy

saidy

İsim:
    said yüzer
    Merhabalar, ideal boy sarı prenseslerin yavrulaması için nedir?

5. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Boy olarak değil de yaş olarak 7 aylık falan olmaları gerekir.

6. saidy

saidy

İsim:
    said yüzer
    Eyvallah sağ olun...

7. NazımHC

NazımHC

İsim:
    Nazım Yavuz
    Merhaba benim 120 lt lik Sarı Prenses akvaryumum var.İçinde kaya dekoru ve silis kum var.Yavru almam mümkün mü? (İç filtre,dış filtre,ışık,ısıtıcı var ve 1 erkek 5 dişi)

8. mehmet_gzl

mehmet_gzl

Yer:
    Ankara
    İsim:
    m_guzel
    Kayalar yawru alımında çok etkili 50 litre akvaryumda ben her boy dan almıştım kaya önemi kadar streste çok önemli onları strese sokacak hiçbir hareket yapmayın .Ayrıca kayaları disilerin saklanacagi şekilde yerleştirin .bu yavru almayı hızlandırır.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş