1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı Prenses Üremesi Nasıl Oluyor?

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde ismail38 tarafından 9 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. ismail38

ismail38

İsim:
    ismail TEMLEK
    Sarı prenses üremesini merak ediyorum. Yavruyken bir koloni (10 adet) aldığım sarı prenses balıkları 2 erkek 6 disi kaldı. 3 tanesinden bir ağız yavru aldım ve 2 aydır tik yok, sürekli kovalaşıyorlar çiftleşiyorlar zannedersem ama boş. Bu konu hakkında yardıma ihtiyacım var, birde yem olarak kaç çeşit ve hangi yemleri kullanmamı önerirsiniz?

Resim gönderiyorum, akvaryumun durumu sizce uygun mu? İlginize şimdiden Teşekkürler.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 7 Mayıs 2015
  2. Erdal

Erdal

Yükleyememişsiniz bizde göremiyoruz.

3. ismail38

ismail38

İsim:
    ismail TEMLEK
    Kusura bakmayIn yükleme yapamamışım simdi gönderdim. Bu gün temizlik günüydü biraz değişiklik yaptım yarın akşam yeni resimler gönderirim herkese iyi geceler.

1412880998354.jpg

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  4. ismail38

ismail38

İsim:
    ismail TEMLEK
    [​IMG][​IMG][​IMG] son resimler bunlar sp ler sakaniyorlar surekli sadece yem icin ortaya çıkıyorlar

5. ismail38

ismail38

İsim:
    ismail TEMLEK
    Ve ayrıca brachardi lerim var onlarin disi erkek olduğunu bilmiyorum ama çiftin biri sürekli cilvelesiyorlar es tuttular yada tutacaklar gibi

Sayfayı Paylaş