1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı Prenses-İceman

Başlığı 'Tür ve Cinsiyet Belirleme Portalı' kategorisinde furkansuna tarafından 29 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. furkansuna

furkansuna

İsim:
    Furkan Suna
    220 litrede 10 tane sarı prenses bakıyorum(damızlık boydalar) dış filtre dahil ekipmanlarım mevcut.Bu balıklarımın yanına 1e 3d sarı kuyruk iceman eklesem olur mu? sıkıntı çıkarır mı? üreme dönemlerinde sorun yaşar mıyım? Akvaryuma biraz renk gelsin istiyorum ve sarı prensesleriminde ürkekliği biraz olsun geçer diye düşünüyorum siz ne dersiniz?

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Cevap: Sarı Prenses-İceman

Hiç bir şey olmaz su değişimini ihmal etme yeter. :temel:

3. Cevap: Sarı Prenses-İceman

Senin akvaryumuna 14 balık fazla ama şöyle birşey yapabilirsim sarı prensesin adetini azaltıp ıce man le tamamlarsın sarı prensesler tabiatı gerği saklanmayı severler.Ice manlar ise sarılar kadar saklanmaz genelde ortada olurlar. İki cinsi birarada tutarsan sarılarda saklanmayı bırakıp ıce manlere katılırlar.Dene gör.

4. furkansuna

furkansuna

İsim:
    Furkan Suna

Balıkları azaltamam ama 14 balıkta idare eder değil mi? başka hiç bir balık eklemeyeceğim.Birde su değişimini 5 günde bir 4parmak kadar yapıyorum(yaklaşık 20 litre) uygun mudur?

5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken

Furkan haftada su değişimini yapsan yeter,14 balığı kaldırır akvaryumun ...

6. furkansuna

furkansuna

İsim:
    Furkan Suna

İceman Bakıyorum Almaya karar verdim..

Sayfayı Paylaş