1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı prenses acayip hareketler :)

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde Disturbed tarafından 17 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. Disturbed

Disturbed

İsim:
    Furkan
    Sarı prenseslerim 3 tanesi kumu kazıyo havaya atıyo ve 1 taneside titriyo.Resimlerde ağazı dolu balık var mı tireyen balık ikinci resimde olan birinci resimde olanı full kovalıyolar.Hep vuruyolar,ve tip tip hareketler yapıyolar :) ayrı bir kaba alsam mı?Yorumlarınızı bekliyorum ustalar saygılar:gif resimler kalitesiz oldu ama kusura bakmayın balıkcım:

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

2. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Cevap: Sarı prenses acayip hareketler :)

Bana öğretinelere dayanarak konuşursam ağzı dolu balık yok her iki resimdede ama diğer hareketler hakkında yorum yapamam.

3. Disturbed

Disturbed

İsim:
    Furkan

Birde ağızlarınıda hareket ettiriyorlar açıp açıp kapıyorlar

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Furkan resimlerde ağzı dolu balık yok. Kovalayan ve kovalanan balıkların ikiside erkek sanırım bu yüzden baskın olan diğerini kovalıyor akvaryumda. sarı prenseslerin kavgası ölümcül boyutlarda olmaz.O yüzden ayırma balıkları.Kovalanan balık dayak yiye yiye diğerinin bölgesine yaklaşmaması gerektiğini öğrenecektir zamanla.

5. Disturbed

Disturbed

İsim:
    Furkan

:D tamam o zaman kapışsınlar. :sopa: :aha:

Sayfayı Paylaş