1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı Prenses Balıklarındaki Sorun

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde emin123 tarafından 14 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. emin123

emin123

İsim:
    emin gençay
    Sarı Prenses Balıklarında sorun var. 1ay oldu 1e 2d diye aldığım balıkların erkeğin ağız kısmı siyah dişilerinde siyah 2göz arası bide hahfif dudaklarınının üstleri siyah 3ünün arada felan nabıyolar die bakarkan birbirleriyle kur yapıyolardı biri biraz duruyo öbürkü yüzgece yaklaşıyo sonra yine çılgınca dönüyorlar internetten çiftleşmelerini izledim bizimkiler hiç öle yapmıo çılgınca etrafında dönüyolar.

:aha:

2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Sarı prensesleriniz yüksek ihtimalle erkekler arası gövde gösterisi yapıyor. Sarı prenses cinsiyet ayrımı konusunu okuyarak balığınızın cinsiyet ayrımını yapabilirsiniz. Konu başlıklarınız, konu içeriğine uygun seçerseniz, daha fazla kişi tarafından konunuz okunur ve aynı oranda yardım alabileceğinizi unutmayın.

Ayrıca SİTE KLAVUZ bölümünü de forumdan daha fazla faydalanabilmek için okumanızı öneririm.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 4 Temmuz 2015
  3. Des37

Des37

İsim:
    Dursun Yıldız
    Cevap: Sarı Prenses Balıklarındaki Sorun

Galiba senin balıklar erkek. Siyahlaşma değişik bir hareketler yapıyorlarsa inan götür onları bir anlayanada yada akvaryumcuya iyice baksınlar.

4. Cevap: Sarı Prenses Balıklarındaki Sorun

Davranış ve renk durumu senin balıklarının erkek olduğunu gösteriyo iki erkek birbirine kur yapıyo.İleriki günlerde kur savaşa dönüşür.Ventine bakarak öğrenebilirsin ,ben anlaman dersen anlayan birilerine gösrerebilirsin.

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Sarı Prenses Balıklarındaki Sorun

Yorumlara aynen katılmak durumundayım. Dişi erkek oranı dengesiz ve hatta erkek ağırlıklı gibi görünüyor.

Sayfayı Paylaş