1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı Prenses -Mavi Prenses Hangisi

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde emin123 tarafından 30 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. emin123

emin123

İsim:
    emin gençay
    Yeni akvaryum balıkları alacağım, 2 aylık ara vermiştim arkadaşlar. Akvaryum ebatım 70 litre biraz küçük ama bakmaya kararlıyım arkadaşımın gazıyla sp ya da mavi prenses alacağım o almış 80 litrede 20cmlik 8 spsi varmış ama ben okadar almıcam. 1e 3d olur mu arkadaşlar? Isıtıcım var ışık var. Size sorum var şimdi bu sarı prenseslerden ya da mavi prenseslerden yavru alır mıyım? Bir de alcam akvaryumcudaki spler durgun gibi renkleride koyu alayım mı, yanlış yapar mıyım? Arkadaşlar ne yapmalıyım, 10 cm felan spler 10 tl fiyatı. Alırsam yavru alabilir miyim?

2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Cevap: Sarı Prenses -Mavi Prenses Hangisi

80 litre akvaryuma olmaz bu tarz balıklar. Kimsenin gazına gelmeyin 8 balık alacaksınız 80 TL malzemelerde var onları sayma bir de yem filan de 90-100 TL para yapacak onun yerine güzel araştırma ile bitkili bir akvaryum kurup rahat edebilirsiniz. O balıkları eninde sonunda öldüreceksiniz. O yüzden hiç başlamayın.

3. realdead

realdead

İsim:
    Deniz Keskin
    Doğuş bey kesinlikle haklı malawi çikletleri geniş alanları ve saklanabilcekleri alan isterler. Bu nedenle başka turlere yönelmenizi tavsiye ederim.

Tapatalk ile yazılmıştır .

Sayfayı Paylaş