1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı Prenses Saklanma Yeri

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde yusuff tarafından 5 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. yusuff

yusuff

İsim:
    yusuf
    Sarı prenses için içi temizlenmiş hindistan cevizi kabuğu kullanılabilir mi, balığa zararı olur mu?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

2. methapor

methapor

İsim:
    Polat
    Cevap: Sarı Prenses Saklanma Yeri

saat:gif Emin değilim ama hindistan cevizi biraz tuhaf dehil mi? Salınım yapabilir bence siz tamburlanmış kayalardan mağaralar yapsanız çok hoş olur.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Bir parça hindistan cevizi kabuğu su değerlerin çok fazla yumuşatma etkisi yapmaz, tüm dekorda fazla sayıda kullanıldığında belki ama bir hindistan cevizi kabuğu suya kayda değer etki yapmaz ve zaten Malawi akvaryumu su değerleri de bir kabukla oynamayacak kararlılıkta olmalı.

4. BassKiller

BassKiller

İsim:
    mehmet yılmaz

Suyu sarartabiliceğini düşünüyorum..

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Sarı prensesler için en uygunu kayalardan mağara şeklinde dekor yapmaktır. Ama elimde hindistan cevizi kabuğu var,bunu kullanmak istiyorum dersen, küçük bir parçaysa olabilir.

6. yusuff

yusuff

İsim:
    yusuf

ben erkek sarı prenses kendisine yuva yapması için koymak istemiştim sadece 1 hindindistan cevizi

Sayfayı Paylaş