1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı Prenses Tankı Bilgi

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde puma81 tarafından 9 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. puma81

puma81

İsim:
    Mehmet Özgür
    Merhaba arkadaşlar şuan 50 cm'lik bir lepistes akvaryumum var ancak akvaryumu büyütüp 120*50*60 gibi yan sump'lı bir akvaryum almak istedim en ucuz 375 liraya buldum sump'sız alayım ben yapayım dedim onada 250 dediler bütçem şuan izin vermiyor buna şimdi sorum şu...

SORU: 50 cm'lik bir akvaryuma 1e 4d sp koyarsam olurmu nekadar doğru olur elimden geldiğince ortamlarını hazırlarım ancak alan dar'mı olur?

Bilgilerini esirgemeyen tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Alparslan bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Merhaba hoş geldiniz imkan buysa olur neden olmasın sonra imkan olunca daha büyük akvaryum edinirsiniz Sp leri ufak almaya dikkat edin...:)

3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Mrb Mehmet bey;

Akvaryum tam ölçüleri nedir.Normalde mevcut akvaryuma balıkları koyduğunuzda bence eziyet olacaktır.:)

4. lordnelsono6

lordnelsono6

Yer:
    Avusturya-Klagenfurt(Orta Avrupa:))
    İsim:
    Yunus Emre Tiryaki
    Akvaryumunuzun tam ölçülerini(en,boy,yükseklik) verirseniz size daha fazla yardımcı olabiliriz ancak şuanki durum itibariyle balıklara eziyet etmekten başka bişi yapmazsınız diye düşünüyorum.

Sağlıklı Balıklar...

5. müslim

müslim

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    müslim kavak
    Mali durumun düzelene kadar belirttiğin sayıda balığa bakabilirsin sıkıntı olmaz.

Sayfayı Paylaş