1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı prenses ve Yunus uygunmudur.

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde BEATLE tarafından 13 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. BEATLE

BEATLE

İsim:
    Sadettin Emre ARICI
    Merhaba arkadaşlar ben 140 litre bir akvaryum aldım.Damızlık Sarı Prenses ve Yunus Balığı beslemeyi düşünüyorum.1 erkek 3 dişi yunus ve 1 erkek 5 dişi sarı prenses ve bir adet vatoz beslemeyi düşünüyorum.Sizce uygun bir akvaryum olur mu? Bu şekilde sarı prenses ve yunuslardan yavru alabilir miyim?

SAYGILAR...

2. enescan58

enescan58

İsim:
    enescan sağlam
    Cevap: sarı prensesler

olur ama benden sana tavsiye yunus balığı alma onun yerine sarı prenses al

BEATLE bunu beğendi.
  3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Cevap: Sarı prenses ve Yunus uygunmudur.

Sadettin kadeşim hacim tek tür için uygun sarı prenses için.Yunus için hacim yetersiz gelir.

BEATLE bunu beğendi.
  4. BEATLE

BEATLE

İsim:
    Sadettin Emre ARICI

Peki sarı prenseslerin yanına başka bir tür önerir misiniz? hangi tür ile iyi geçinirler ve birbirlerinin yavrulamasını hangi türler engellemez?SAYGILAR..

5. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan

Sarı prensesin yanına ben size aysmen öneririm çok güzel bir balıktır 120 lt lik akvaryum için yeterlidir.Yunus balığı için 300lt bir akvaryum gerekiyor sanırım.Çünkü onlar çok büyüyorlar ve çok uzun oluyorlar.Aysmen balığı sizin için güzel olabilir diye düşünüyorum ben çok beğeniyorum sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum.:)Sarı prensesler saklanmayı seven balıklar aysmen alıp onların saklanmalarını da giderebilirsiniz.:) Fakat aysmenler otçul besleniyor.Bende bir otçul beslenen birde hem otçul hem etçil beslenen balık besliyorum ve hergün bitkisel yem veriyorum Sere granugreen sadece haftada 1 gün protein veriyorum.:)

6. BEATLE

BEATLE

İsim:
    Sadettin Emre ARICI

Bİlgİlerİn İÇİn Çok teŞekkÜrler arkadaŞim ....

Pekİ damizlik 3 dİŞİ 1 erkek aysmen ve damizlik 5 dİŞİ 1 erkek sari prenses uygun olur mu? Baliklarin yavrulamasinda bİr sorun oluŞturur mu?

7. enescan58

enescan58

İsim:
    enescan sağlam

Hayır bir sorun olmaz...

8. yusta1907

yusta1907

İsim:
    Yunus Emre Usta

Aysmen ve Sarı Prenses saklanmayı seven balık oldukları için kayalık da koyarsan daha müthiş olur.

Sağlıklı Balıklar...:temel:

Sayfayı Paylaş