1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı Prenses Yüzgeç Erimesi Var

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde ALİ IŞIK tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. ALİ IŞIK

ALİ IŞIK

İsim:
    ALİ IŞIK
    Sarı prenses yüzgeç erimesi hastalığı veya sorunu var, erkek olan dişileri kovalıyor, dişilerin yüzgeçlerini yiyor. Balıkların yüzgeçleri nasıl düzelir ve ne kullanmam gerek? Sarı prenses yüzgeçlerinde oluşan sorun Sarı Prenses Balığında Mantar hastalığı gibi bir hastalığa döner mi?

2. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Sp beslemek ayrı bir tecrübe ve deneyim ister. Bence en iyisi bu türü bırakıp aldığın akvaryumcuya git ve canlı doğuranlardan 1 e 3 d Lepistes Moli Valifera çöpçü vatoz salyangoz canlı bitki vb. alman canlı doğuranlar hem maliyet bakımından daha ucuz hemde daha görsellik veriyor bu balıkları aldığın akvaryumcuya git ve takas et dediğim türlerle. Hem akvaryumun bu tür için yeterince geniş değil yazık etme hayvanlara.

3. ALİ IŞIK

ALİ IŞIK

İsim:
    ALİ IŞIK
    Olsun ben ginede bu balıkları besleyeceğim ben sadece yüzgeçlerini nasıl düzeltirim onu sordum cevaplarsanız sevinirim...

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    İmla Konusunda Yardım Almanız İçin | Akvaryum Portalı

ALİ IŞIK bunu beğendi.
  5. ALİ IŞIK

ALİ IŞIK

İsim:
    ALİ IŞIK
    Alparslan Bey Sarı Prensesimdekı Yüzgec Erimesini Nasıl Düzeltirim Bana Yardım Eder misiniz ? Birde Ben Kendım Dış Filtre Yapmak İstiyorum.Bunun İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir ? Nasıl Yapılır

6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Ali sık su değişimi ve sifonlama yapmalısın, birde biraz kaya tuzu ekle yada akvaryumcular da da var tablet tuz...

7. ALİ IŞIK

ALİ IŞIK

İsim:
    ALİ IŞIK
    Alparslan abi sifonlama nedir ? 1 tane tablet tuz olur mu 60 lt suya ? Tuz ne işe yarıyor acaba ?

Sayfayı Paylaş