1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı prenses yavruları

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde kingsnake tarafından 13 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. kingsnake

kingsnake

İsim:
    sinan önal
    Herkeze selamlar yaklaşık 10 gün önce yavru alan prensesimi kusturdum ve 18 adet yavru aldım maşallah hiç kayıp yok şu ana kadar :ay:.
    Benim sizlere sorum şu olacak şimdi bir dişide daha yavru var ve 10 gün içerisinde günü doluyor , eski yavrularla yenilerinin arasında 20 gün olacak yani ben bunları aynı yavruluğa alsam sıkıntı olurmu acaba yavruluk marka vermemde sakınca varmı bilmiyorum boyu'nun tül yavruluğu boyuda 20 cm civarı, alt kısmınıda büyükler yiyemesin diye sert bi plastikle kapattım emin ellerdeler yani em34: ,
    Evet o değerli yorumlarınızı bekliyorum ..............

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    20 günlük yavrular arasındaki fark sıkıntı yaratmaz. Yem boyutunda da çıkacağını sanmam yavru yemi ise veya verilen yemler ufalanmış ise.

3. kingsnake

kingsnake

İsim:
    sinan önal
    Temel abi benim endişem yeni yavrulara eskilerin zarar vermesi hele birde keseleri olursa diye endişeliyim

4. alper5959

alper5959

İsim:
    Alper USTA
    20 günlük farktan birşey olmaz fakat yeni sağıcağınız sp yavrularınızı erken sağarsanız karnında yumurtasıyla birlikte olursa onu bilemem belki ufakta olsa bi ihtimal saldırmaları söz konusu olabilir çünkü benim 1.5 aylık yavrularım vardı yavruluk akvaryumdaki plastik yavruluk bölmesine yeni yavrularımı sağarken ağzından yavruluk akvaryumuna düşürdüm sonra herşeyi kaldırdım fakat ölüsünü dahi bulamadım.en iyisi ya yumurtaları karnından atana kadar tamamen bekletin yada ayrı bir plastik yavruluk kabına koyun içine tül ile beraber

Sayfayı Paylaş