1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı prenses yavrulara yem

Başlığı 'Akvaryum Yemi Araştırma Portalı' kategorisinde Swindler tarafından 11 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. Swindler

Swindler

İsim:
    Osman Tokoğlu
    Sarı prenses yavru akvaryumum var.Yaklaşık 4 aylık yavrulara yem seçimi yapacağım.Şuanda elimde bulunan yemleri severek yerler mi?
    Sera Flora 100ml
    Sera granugreen 250ml
    Sera granumeat 100ml
    Sera spilurina tabs 24adet
    Sera granumeat
    Şuanda bu yemler elimde bulunmakta daha yeni sipariş ettim yemler açılmadı.Yemleri öğüteceğim.4aylık yavruların içinde ufak yavrularda var.Granül yemlerde suda şişme oluyormuş bunun üzerine nasıl geçebilirim.

2. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL
    Cevap: Sarı prenses yavrulara yem

Osman Bey; keşke marka çeşidi olarak bir kaç çeşit tercih yapsaydınız, Sera flora bildiğim kadarıyla son zamanlarda yağlanma yapması sebebiyle çok tercih edilmeyen bir yem oldu o sebeple az oranda vermenizi öneririm. Granül yemler içinse önce biraz su emdirip verirseniz şişme olayını balık yemeden önce gerçekleştirip sıkıntı olmasının önüne geçebilrisiniz ancak yemleri zaten öğüteceğiniz için çok bir sorun teşkil etmeyecektir.

Sağlıklı balıklar dilerim.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Tercihlerin hepsi Sera marka elinizde ve oldu olacak onlara bir de Sera kril ekleyelim bence çünkü Sera markanın en çok beğendiğim yemidir. Hasan'ın dediği gibi değişik kaliteli markaların farklı içerikteki yemlerini araya dahil etmek faydalıdır.

4. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Hasan derken Abi :F :F :F

Alemsin Temel Abi, ama anlıyorum senide akşama kadar hesap kitap sonra gel tema portal Hasan dediğine sevineyim en iyisi ya Pınar Fatma Ayşe deseydin :F

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  5. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Osman abi yemlerinize başka marka yemleride koyun ki çeşitlilik olsun.Sera granumeat'i iki kere yazmışsınız.Onun yerine Artemia'yı kullanmanızı tavsiye ederim.

6. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ

TEtra pro vegatable kullanmanızı öneriyorum gerçekten güzel bir yemdir balıklarınızın geliminde oldukça etki sağlayacaktır.

7. fisherman06

fisherman06

İsim:
    Halil Sadi

Yosunla beslenmiş su piresi, artemia, spilurina sanırım o yavrular için en iyi tercih olur

Sayfayı Paylaş