1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı Prenses Yetişkin ve yavru Akvaryumum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Bademdereli51 tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. Bademdereli51

Bademdereli51

İsim:
    Serdal KARACA
    Selam arkadaşlar benimde akvaryumum bunlar Kendi çapımızda bildiğimiz kadar ilgileniyoruz. Akvaryumum biraz küçük ama şuan buyutme lüksüm yok. 80 lt lik büyükler için 30 lt küçükler için 5 tanede yunusum var damızlık yetiştirmek için.
    Yetişkin 2 erkek 6 dişi Sp, 5 adet yavru yunus mevcut. Küçük akvaryumda 15-20 arası yavru prenses var.

Tasarım ve malzemeler nasıl sizce

Ekli Dosyalar:

• 005ske.jpg
      005ske.jpg
      Dosya Boyutu:
      467,8 KB
      Görüntüleme:
      1.242
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Tasarım sahiden şartlara göre çok güzel. Dekor güzel ama akvaryumu daraltmış tabi biraz. Balıklar sağlıklı ve renkler yerinde. Akvaryumun küçük olduğu zaten aşikar ama hakkı verilmiş akvaryumun. Büyüklerin olduğu akvaryumun filtrasyonunu göremedim yanlız.

3. Bademdereli51

Bademdereli51

İsim:
    Serdal KARACA
    Valla Temel Bey şuan için bununla idare ediyorum. 5-6 ay sonra tayin çıkacak ve gittiğim yerde ev alıp salon ile oturma odası ortasında duvarı delip çift yönlü olacak şekilde akvaryumu kurmayı planlıyorum kısmetse.

Büyükler için 200 lt lik atman iç filitre kulanıyorum resimlerin sol köşesinde gri görünüyor dikkatle bakılırsa görülür. Saygılarımla

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Saygı duymak kalır bize çünkü imkanlar sizin imkanlarınız. Fakat birileri balık az koysun diyebilir ama kim akvaryumunun haddini aşmıyor ki. Sizin balıklar bence oldukça sağlıklı ama genel olarak bir hobici akvaryumunu sergilediğinde sayıdan önce balık niteliğine bakacaktır. Yani görünen balık 'ben balığım bak bana' demelidir. Bunu da diyorsa akvaryum birgün zaten büyür.

Konuyla biraz olsun alakalı bir makale paylaştım biraz evvel, göz atarsanız sevinirim.

http://www.akvaryumportali.com/thre...l%FDk-Ba%FE%FDna-Su-Litresi?p=86809#post86809

Sayfayı Paylaş