1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı prenses

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde barlas tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. barlas

barlas

Sarı prenseslerden bırı akvaryumun kosesınde hareketsız duruyo arkadaslar yemde yemedıgını farkettım bu aksam. 160 lt tankım. 1e5 d sp. 1 e5d mp 1 e 5d iceman var tankta. Ne yapmalıyım. 1aydır hıc sorun yoktu tankta. Lutfen yardım

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Ekipman bilgisi, fotoğraf ve su değişimlerinde ne suyu kullandığınızı bizimle paylaşırsaniz daha kolay yardımcı olabiliriz.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. barlas

barlas

Eheim 2213 dış fitre ,400 l/h ıc fılte eheim 200 watt ısıtıcı eheim hava motoru 4 gunde bır yuzde 20 su degısımı. Ekleyecegım suyu 4 gun damacanada bekletıyorum. Normal musluk suyu. Tank 160 lt

4. barlas

barlas

5. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Tankda çok fazla kaya var.Bence onlar biraz aşırı olmuş ancak başka bir sıkıntı da görünmüyor.Kum olarak ne kullandınız hocam?Resimden tam anlayamadım?Yapabilirseniz su değerlerini bir ölçmeye çalışın.Değerlerde bir farklılık olup olmadığına bakalım.Ayrıca diğer balıklar tarafından biraz hırpalanmış olabilme ihtimali de olabilir?Balıkların üzerinde herhangi bir leke yada yara izi görebiliyormusunuz?

6. barlas

barlas

Ya arkadaşlar balık hala aynı noktda duruyo uzerınde bir leke benek falanda yok

Sayfayı Paylaş