1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

sarı prenses

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde gölge2006 tarafından 6 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. gölge2006

gölge2006

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    CANBAZ
    Merhaba benim 100 lt akvaryumum var gecen hafta tür değişimine gitim içinde 3 adet 12-14 cm leopar vatos 2 adet 15 cm20 cm lık pengasus var ben bunların yanına 8 adet sp aldım 2 erkek 6 adet dişi yavru olarak aldım boyları 3 cm ile 5 cm arası ortayada delikli büyük kaya iç dip taslarınıda 12 kg içine beyaz ince kum koydum sizinde yorumlarınız almak isterim .

2. gunescakir35

gunescakir35

İsim:
    Güneş
    Sp ler büyüyünce sıkıntı olur. Dar gelir gibime geliyor akvaryum. Spler yavru demişsiniz , 15 20cm lik balıklar bunlara zarar vermez mi acep ?
    Bende 140 litrelik akvaryum var. Yavru dan 10 sp 10 da iceman aldım . Büyüsün ler 1 erkek 4 disi şeklinde koloni kuracağım.
    Akvaryumumun küçük geldiğini hissedersem sadece iceman tek tür koloni kuracağım.
    Bence balıkları rahat ettirmek önemli. Yoksa sorunlar çıkıyor ve bizde rahatsız oluyoruz . Yok neden ölüyorlar , neden stresdeler,neden hastalandilar vs va

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş