1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

sarı prensesin rengi hakkında bilgi verebilicek ? teşekkürler şimdiden

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde basemode. tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. basemode.

basemode.

Biraz ayrıntılar için yeniyim yardım ederseniz çok mutlu olurum sarı prenses besliyorum 2 erkek 10 dişi kadar bunlardan bazıları sarı bazıları beyaz bazıları sarı ile beyaz arası soluk bir renk balıkların canlı sarı olması nasıl sağlanıyor bu cins ile ilgilimidir balık satın alırken neye dikkat etmeliyim gerçekten canlı sarı balıklar beslemek istiyorum şimdiden teşekkürler

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Mrb basemode

Portalımıza hoşgeldiniz .Üye bilgilerinizi tam girerseniz isminizle hitap ederiz.Tankınızın ölçüleri birde mümkünse resimlerini paylaşırsanız size daha iyi yardımcı oluruz.

3. basemode.

basemode.

ismim oğuz ismail bey akvaryumumun ölçüleri 100*55*40 yaklaşık 190 litre su alıyor yani benim sorguladıgım sarı balık istiyorum nasıl daha canlı renk alır bu balıklar

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Oğuz bey tank ebatları ve dekor balıklar için önemli rol oynamakta olduğu için tankınızın hacmini sordum.Balıklarınızın daha canlı renklere sahip olması için düzenli su değişimleri ve suyun kalitesi haftada bir canlı yem ve diğer kullandığınız yemlerin kalitesi ,iyi bir dış filitre vs balığın gelişimi ve renklenmesi için gereklidir,umarım anlatabilmişimdir.

5. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
  6. drdoom

drdoom

İsim:
    İbrahim Ethem Kaygusuz

balıklarn degisik renkte olmaları değişik yerlerden gelmelerine baglı olabilir..eğer balıklar 4-5cmnin üstündeyse renklerinin pek değişecegini sanmıyorum..

Sayfayı Paylaş