1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı Prensesler - Çiftleşme İle İlgili Sorun Olabilir

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde şahin37 tarafından 8 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. şahin37

şahin37

İsim:
    şahin şahin
    Arkadaşlar erkek sarı prenses sürekli dişilerin hepsini kovalıyor..Dişiler hep kaçıyo bu çiftleşecekleri anlamınamı geliyor ..Eğer öyle ise neden çiftleşmiyorlar? Bu olay 2 gündür var..Icemanları attıktan sonra bayağı çoğaldı dişiyi kovalamaca..Birde yeri değil ama icemanlardan 2 tanesi suyun üst tarafında duruyorlar fazla yüzmüyorlar..Acaba hastalarmı yoksa normal mi?

2. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL
    Cevap: Sarı Prensesler - Çiftleşme İle İlgili Sorun Olabilir

Şahin Bey, Erkek üreme isteğinde olabilir ayrıca kendisine bölge hakimiyeti kurma durumunda da olma ihtimali yüksek. Dişiler eğer tüpçük çıkartmamışsa ürememe isteği gayet doğaldır. Bir video ile konuyu desteklerseniz daha çok yardımcı olabiliriz. Icemanler içinde aynı şekilde görsel destek ve biraz daha solunum vb. durumlarına açıklık getirirseniz daha faydalı olacaktır.

3. atıf94

atıf94

İsim:
    atıf sakarya

Erkek balığınız bölge edinmek istiyor balıklarda oraya gelince onları kovuyor bu yüzden :helalolsun::helalolsun:

4. şahin37

şahin37

İsim:
    şahin şahin

ıcemanlar düzeldi aşağı indiler ..yüzüyorlar..video çekemiyorum maalesef..cep telefonumla denedim çok kötü çıktı.biraz daha gözlemleyim.artık bide kamera alacağım.çünkü soracağım bilmediğim çok şey var..teşekkürler yardımlar için.

Sayfayı Paylaş