1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı Prensesler Kuma Taşa Sürtünüyor

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde ALİ IŞIK tarafından 16 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. ALİ IŞIK

ALİ IŞIK

İsim:
    ALİ IŞIK
    Arkdaşlar sarı prenseslerim kuma taşa sürtünüyor arada, yan yatıp kuma sürtünüyor çok hızlı şekilde nedendir acaba akvaryum yeni ısı 27 derece bu yüzden 2 dişi s.p kaybettim. Mavi sıvıdan damlatsam öldürür mü, yada ne yapsam.

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Parazitten, su değerleri iyi olmadığından veya nitrattın yükselmiş olmasından ola bilir.
    Acil kısmi su değiştir ve kaya tuzu ekle, düzelmez ise ilaç tedavisi diyorum..

3. ALİ IŞIK

ALİ IŞIK

İsim:
    ALİ IŞIK
    Zaten 2 gün önce değiştirdik ama tamamen değil yarısını balıklar içindeyken atsam bir şey olmaz dimi kaya tuzu ? 2 dişi s.p oldu birde parazitten ölür mü ? Mantar olma olasılığı var mı ?

4. ALİ IŞIK

ALİ IŞIK

İsim:
    ALİ IŞIK
    Ben balıkçıya gittim danıştım dediki bana 2 yemek kaşığı tuz at dedı sonrada 1 kapk 2 gün arayla bbi iliaç verdı onu at dedı geçer ... :D tüm büyük s.plerim öldü.Geriye sadece 6 tane yavru s.p kaldı :D

5. ALİ IŞIK

ALİ IŞIK

İsim:
    ALİ IŞIK
    Cevap yazmayacak mısınız ? bu arada ucuz 100 lt akvaryum nereden bulabılirim ? İstanbul/Kartal/Pendik olabilir ?

Sayfayı Paylaş