1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sarı Prenseslerim ölüyor

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde ALİ IŞIK tarafından 15 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. ALİ IŞIK

ALİ IŞIK

İsim:
    ALİ IŞIK
    Arkdaşlar 2 gün ardarda 2 tane s.p öldü 2 side dişi bu akşamda öldü bir titredi bir yerlere çarptı ters döndü :D öldü.NE yapmam gerek? Ölmemeleri için

2. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Tam türk filmi ölüşü olmuş bu.:) Akvaryumun oksijen seviyesi normalmi boğulmuş gibi geldi bana.

3. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Filtrasyon nedir ? akvaryum kaç litre ve kaç balık bulunmakta ?

4. ALİ IŞIK

ALİ IŞIK

İsim:
    ALİ IŞIK
    Akvaryumda hava motoru var hava sıkıntısı yok.Birde beyaz benkmı olup olmadıgını nasıl anlıcaz ?Birde büyük s.p lerim yüzgeçlerini kocaman zaten çoğu öldü 1e 1d kaldı.

5. Tank ve ekipmanları bir yazsan Ali diyorum:)

6. ALİ IŞIK

ALİ IŞIK

İsim:
    ALİ IŞIK
    60 lt lik bir akvaryum ama bu akşam 120 lt alıyorum. Çift çıkışlı hava motoru, ufak iç motor vardı o bozuldu 40 tl ye dış filtre buldum onu alacağım ayrıyetten mantar veya herhangi bir şey olduğunu nasıl anlarım? Bütün büyükler öldü 1e 4d vardı hepsi gitti 1d kaldı yavru bakacağım artık...Tanesi 2 tl den cikletler buldum İSTANBUL/PENDİK'te ciklet türlerı alacağım çeşit çeşit :D

7. ALİ IŞIK

ALİ IŞIK

İsim:
    ALİ IŞIK
    Kaşıntıların geçmesi için şu ialçtan aldım;
    Görüntü1256.jpg
    ve birde 2 yemek kaşığı tuz ekledım... :D 120 lt lik akvaryum alamıorum bu arada :D

Sayfayı Paylaş